SonTakip

Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı belli oldu!

Honda’nın sevilen serisi Civic, gövde yapısı çeşitliliği ile kendini öne çıkarıyor. Honda Civic ailesinin sevilen Hatchback varyantı bugüne …

Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı belli oldu!

Honda’nın sevilen serisi Civic, gövde yapısı çeşitliliği ile kendini öne çıkarıyor. Honda Civic ailesinin sevilen Hatchback varyantı bugüne kadar iyi satış rakamları ortaya çıkardı. Bu yılın başlarında tanıtımı gerçekleşen yeni Honda Civic ailesinin Hatchback üyesi için yurt dışı fiyatı açıklandı.

Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı, Sedan’dan daha pahalı

Hatchback varyantın fiyatı, beklediğimiz gibi Sedan varyanttan daha pahalı olarak açıklandı. Bu araçların ülkemiz fiyatı henüz bilinmese de yurt dışı fiyatları kafamızda fikir oluşturabiliyor. Honda Civic Hatcback 2022 fiyatları 23.195 dolardan başlıyor, yani Sedan varyanttan 1.220 dolar daha pahalı.


Honda Civic Hatchback 2022 fiyatı

Aracın tüm paketlerinde 2.0L motor bulunuyor, 1.5L ve turboşarjlı bir motor istiyorsanız bunun için yaklaşık 2000 dolar fark ödemek gerekecek.

Ayrıca manuel şanzıman ile otomatik şanzıman arasında hala seçim imkanınız var. Bazı araçlarda artık bu seçeneği görmesek de Honda Civic’de bu seçenek hala sunulmuş durumda.

Honda Civic Hatchback 2022 ne zaman Türkiye’ye gelecek?

Aracın satışlarının bugün itibariyle başladığı söyleniyor. Yurt dışında yaşamasanız bile bu olumlu bir gelişme, aracın satışlarının başlamış olması ilerleyen haftalarda Türkiye’ye de gelebileceğinin işaretçisi. Honda Civic’in yeni nesli her halükarda Türkiye’de satışa çıkacak ancak bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği bilinmiyor.

Eğer 2022 modeli beklerken 2021 modeller hakkında fiyat bilgisi almak isterseniz yukarıdaki haberde güncel fiyat listesini bulabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası