SonTakip

Hitman 3 için yeni bir özellik duyuruldu

Oynanış biçimi ve heyecanlı hikayesi ile oyuncuları kendine çeken ve tamamen gizlilik üzerine odaklanarak sizi ajan olmaya davet eden oyunun yeni …

Hitman 3 için yeni bir özellik duyuruldu

Oynanış biçimi ve heyecanlı hikayesi ile oyuncuları kendine çeken ve tamamen gizlilik üzerine odaklanarak sizi ajan olmaya davet eden oyunun yeni serisi çok yakında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yakın zamanda yayınlanacak oyun, oynanışa dair bir takım yeniliklerle donatılarak, Hitman meraklılarını heyecanlandırmaya devam ediyor.

Hitman 3 tekrar oynanabilirliği teşvik edecek

Her şeyin gösterişle ilgili olduğu Hitman serisi, genel anlamda sizi görevi başarılı bir şekilde geçmeye sürüklüyordu. Yeni oyun Hitman 3 ile birlikte bu durum artık farklı bir hal alacak. Game Informer tarafından yapılan açıklamaya göre serinin yeni oyunu, “keşfi, merakı, ödüllendirmeyi ve tekrar oynanabilirliği teşvik etmeyi” amaçlıyor. Ayrıca oyunda “kalıcı kısayollar” adında yeni bir sistemde yer alacak.

Yeni oynanış şekli ile daha fazla heyecan ve aksiyon vaat eden Hitman 3, 20 Ocak‘ta oyun severler ile buluşacak. Oyunun bilindik görevlerden ve oynanış deneyimden oluşacağı düşünülse de yapılan değişiklikler ve 300‘den fazla görev ile büyük iyileştirmelerin olduğunu da kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası