SonTakip

Google telefonlarına önemli güncelleme!

Google Phone uygulamasına acil çağrılar ekranı için yeni ve kullanışlı bir özellik için güncelleme geldi. İşte Google’ın yayınladığı yeni güncellemenin detayları!

Google telefonlarına önemli güncelleme!

Google’ın Pixel, Nexus ve Android One cihazları için Google Phone uygulaması, spam uyarıları ve yakınlardaki yerleri aramak da dahil olmak üzere çok sayıda akıllı özelliklere sahip. Sürüm 10.1 ile kullanıma sunulan son yararlı özellik ise acil durum çağrısı yaparken bulunduğunuz yeri görüntüleyebilmesi oldu.

Arama ekranı daha işlevsel oluyor!

Acil durum konumu göstergesi özelliği, acil çağrı gerçekleşirken arama ekranına bir konum kartı ekler. Acil durum müdahalecilerinin daha kesin bir yere ihtiyaç duymaları durumunda mevcut adresiniz ve küçük bir haritanın yanı sıra tam koordinatlarınızı da bulabiliyor.

Böyle bir özellik, yabancı bir yerde olduğunuzda veya müdahale eden kişilere vermek için daha kesin bir adrese ihtiyaç duyduğunuz acil bir durumda çok yararlı olacaktır.

Google Phone uygulamasının 10.1 versiyonu, Marshmallow ve üzeri sürümleri çalıştıran uyumlu Google cihazları için Play Store‘da yayında.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/google-telefonlarina-onemli-guncelleme-83602

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası