Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Google Telefon uygulaması geliyor!

Google telefon uygulaması, yayınlandı. Beta aşamasında olan uygulama, bakalım bizlere neler sunacak? Ayrıca, Google telefon özellikleri de sizlerle!

  • 11 Nisan 2018
  • 104 kez görüntülendi.
Google Telefon uygulaması geliyor!

Google, Play Store üzerinden uygulamasını beta programı olarak kullanıcılarına sundu. Sunduktan sonra kullanıcılarına birkaç detayda da bulunuldu. Öncelikle, telefonunuza bağlı ve sürekli olarak kullandığınız Google hesabını kullanmamız öneriliyor. Onun yerine, yedek hesabınızı kullanmanız öneriliyor. Önerilmesinin sebebi, uygulamanın beta test programında olması olarak gösteriliyor.

Google telefon özellikleri ve detayları

Uygulamanın şu an için test aşamasında olduğunu belirtelim. Bununla birlikte bazı özellikler, kullanıcılara sunulsa da ilerleyen zamanlarda önemli değişiklikler olabilir. Yeni yayınlanan uygulama, Android 6.0 (Marshmallow) ve daha yüksek sürümlerindeki işletim sistemine geleceği de ortaya çıktı.

Uygulama Google Duo görüntülü görüşmesi, spam koruması, arayan kimliği, çağrı engelleme ve görsel sesli mesaj gibi özellikleri içinde barındırıyor. Bu özelliklerle birlikte, çağrı deneyiminizi iyileştirmek ve çağrılar üzerinde kontrol sahibi olmak amacıyla da yeni yenilikler gelecek gibi duruyor.

Google telefon özellikleri

Google Duo ile entegre olacak uygulama, bizlere Duo’nun özelliklerini de sunacak Bu özellikle, insanlarla sesli ve görüntülü konuşabileceksiniz. 

Spam koruması, Sizlere potansiyel spam çağrı yapanlarla ilgili uyarılar almanıza yarıyor. Ayrıca tele pazarlamacılardan, sahtekarlardan ve spam çağrı yapanlardan korunmasına yardımcı olacak.

Arayan kimliği, telefona cevap vermeden önce kimin çağrı yaptığını öğrenmenizi sağlıyor. Bu özellik sayesinde, artık telefon numaralarıyla birlikte işletme adları da görebileceksiniz.

Çağrı engelleme özelliği, istenmeyen numaraları engellemenize yarıyor.

Görsel sesli mesaj özelliği ile uygulama üzerinden mesajlarınıza ulaşabilirsiniz. Uygulama ile mesajlarınızı dinleyin, silin ve ses kaydını cihazınıza indirmenize de yarıyor. Şu an için Project Fi, T-Mobile USA ve Orange France müşterileri yararlanabiliyor. İlerleyen zamanlarda bu özellik, ülkemizde de kullanılabilir hale gelecek gibi duruyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/google-telefon-uygulamasi-geliyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik