Google Pixel 2 tasarımı büyülüyor!

Google Pixel 2 tasarımı hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan Google Pixel 2 konsept görüntüleri, görenleri adeta büyülüyor!

Google Pixel 2 tasarımı büyülüyor!

Google Pixel 2 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bu yıl oldukça iddialı bir Google Pixel modeli karşımıza çıkan Teknoloji devi, yapacağı tasarım değişikleriyle de oldukça çok konuşulacak.

Google Pixel 2’nin konsept görüntüleri ortaya çıktı!

Üstün özellikleri akıllı telefon piyasasına damgasını vurmayı başaran Google, yeni Pixel 2 ve Pixel XL 2 ile bu başarıyı devam ettirmek istiyor.

Bugün paylaşılan görüntüler ile birlikte yeni telefonlara ait, konsept tasarımı paylaşıldı. Grafik tasarımcısı Muhsin M. Belaal Auckburaully tarafından, ortaya çıkan tüm söylentilere dikkate alınarak bu konsept tasarımları adeta görenleri büyülüyor.

Çerçevesiz ekran modasına Google‘ın uyacağını gördüğümüz bu konsept görüntülerinde bizleri, neredeyse çerçevesiz bir ekran karşılayacak.

Google Pixel 2 ve Pixel XL 2‘nin tasarımı, ortaya çıkan bu konsept görüntülerdeki gibi olması bekleniyor. Aşağıdan Google Pixel 2’ye ait konsept görüntülerine ulaşabilirsiniz.

İşte karşınızda Pixel 2 konsept görüntüleri!

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/google-pixel-2-tasarimi-buyuluyor-82717

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası