SonTakip

Google One kullanıcılarına özel VPN tanıtıldı

Google Fi projesiyle birlikte kullanıcılarına VPN hizmeti sunan Google, hizmetini daha geniş kitlelere sunmak için hazırlık yapıyor. Artık Google …

Google One kullanıcılarına özel VPN tanıtıldı

Google Fi projesiyle birlikte kullanıcılarına VPN hizmeti sunan Google, hizmetini daha geniş kitlelere sunmak için hazırlık yapıyor. Artık Google One kullanıcıları da VPN hizmetinden yararlanabilecek.

Google One kullanıcıları için VPN hizmeti duyuruldu

Hizmet alanını geliştirmek isteyen Google, milyonlarca kullanıcısının VPN hizmetinden yararlanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. İlk olarak Google Fi projesinde gördüğümüz VPN hizmeti artık Google One kullanıcıları için de yayına alındı.

Dünya üzerinde birçok şirket hali hazırda VPN hizmeti sunuyor. Ancak Google’ın en büyük avantajlarından biri aylık 9.99 dolar olan Google One paketi kullanıcılarına ücretsiz olarak sunması.

Şirket şimdilik bu hizmeti sadece ABD kullanıcıları için sunacağını açıkladı. Sunulan VPN hizmeti yakın zamanda Android kullanıcıları için aktif olacak. Yüksek hız ve güvenlik sunduğunu belirten Google, kullanıcıların interneti nasıl daha güvenli kullanacağını açıkladığı canlı oturumlar da düzenleyecek.

Ayrıca VPN erişiminin herhangi bir ekstra ücret ödemeden 5 kişiye kadar aile üyeleriyle paylaşılabileceğini belirten firma, birkaç ay içerisinde VPN hizmetinin iOS, Windows ve Mac cihazları da destekleyeceğini açıkladı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası