SonTakip

Google Haritalar için bir yenilik daha!

Google Haritalar uygulaması konum paylaşımı işini bir adım daha öteye taşımaya hazırlanıyor. İşte, Android için Google Haritalar uygulamasına gelecek özellik.

Google Haritalar için bir yenilik daha!

Google Haritalar uygulaması için gelecek yeni bir özellik ortaya çıkmış durumda. İşte, Android için Haritalar betası kodlarındaki bu yeniliğin detayları.

Google Haritalar ile batarya süresi paylaşımı!

Şu an için test aşamasında olan özellik ile bundan böyle konum dışında batarya süresi paylaşımı da gerçekleştirebileceksiniz. Tabii ki bu oran genel aralıkta olacak, malum şarj durumu anbean değişebiliyor. Bu sayede örneğin, bir arkadaşınızın gece vakti eve ne kadar yaklaştığını ve şarjının bitmek üzere olup olmadığını öğrenebileceksiniz.

Haritalar kodunda ayrıca, toplu taşıma kullandığınızda belirli bir durağa ulaşacağınız kesin zamanı arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir özellik de görülüyor. Ek olarak, uygulamanın yönlendirmelerini etkileyebilecek favori istasyonlarınız için kısayollar da gelecek özelliklerden.

Tabii ki bu detayların ne zaman sunulacak bir güncelleme ile birlikte geleceği şimdilik belirsiz. Öte yandan, şirketin konum paylaşımı konusunda kullanıcılarına çok daha fazlasını sunmak istediğini söyleyebiliriz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/google-haritalar-icin-bir-yenilik-daha

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası