SonTakip

Google Duo yoğun ilgi görmeye başladı!

Google’ın kullanıcıların oldukça pratik bir şekilde video görüşmeleri yapmasına imkan tanıyan Duo uygulaması son günlerde oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Google Duo yoğun ilgi görmeye başladı!

Google’ın geçtiğimiz yıl düzenlediği I/O 2016 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği video sohbet uygulaması Duo’yu, iOS ve Android kullanıcıları ile buluşturmasının üzerinden yaklaşık 1 yıl geçti.

Ağustos ayının ortalarında başarılı bir çıkış yaparak bir hafta gibi bir sürede beş milyon defa indirilen Duo, maalesef bu ivmeyi koruyamadı ve indirme rakamları sadece 2 ay önce 50 milyona ulaşabildi.

Google Duo, 100 milyon barajını aştı!

Google’ın basit ve kullanım kolaylığı sunan arayüzü ile ön plana çıkardığı Duo için ürün stratejisini değiştirerek Nisan ayında kullanıcıların sesli aramalar gerçekleştirebilmesine izin vermesi ve uygulamayı tüm dünyaya yayması tekrar bir büyüme ivmesi yakalanmasını sağladı.

2 aylık süre içerisinde 50 milyon kez indirilen Google Duo, bu sayede 100 milyon indirme barajını aşmış oldu.

Google Play Store tarafından verilen indirme rakamları aktif kullanıcı sayısını temsil etmiyor, ancak son aylarda indirme sayısının oldukça artması kullanıcıların uygulamaya olan ilgisinin arttığını gösteriyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/google-duo-yogun-ilgi-gormeye-basladi-83538

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası