SonTakip

Google Duo sertifikasız cihazlarda çalışmayı bırakabilir

Yakın zamanda Google Duo, Google Mesajlar‘ın uygulaması tarafından belirlenen trendi izleyerek, sertifikasız Android cihazlarda çalışmayı …

Google Duo sertifikasız cihazlarda çalışmayı bırakabilir

Yakın zamanda Google Duo, Google Mesajlar‘ın uygulaması tarafından belirlenen trendi izleyerek, sertifikasız Android cihazlarda çalışmayı bırakabilir.

Duo uygulamasının çalışmayı durduracağı tarih bilinmiyor

Bu hafta başında Google,Mesajlar” uygulamasında yapılan bir güncelleme ile uygulamanın “sertifikasız” Android cihazlarda çalışmayı durduracağına dair bir bildirim içeriyordu.

Google Duo‘nun en son güncellemesi, sürüm 123, şimdi Play Store üzerinden kullanılabilir durumda. Bu sürüm de dikkat çeken en önemli detay, Google Mesajlar‘da bulunanan benzer bir bildirim içeriyor oluşu.

Bu bildirime göre Google Duo‘nun yakın zamanda Google Mesajlar ile aynı şekilde sertifikasız Android cihazlarda kullanılamayacağı düşünülüyor.

Android cihazınızda Google Play Hizmetlerini kullanmak için gerektiği gibi onaylanmamışsa, yakında Google Duo aramaları yapma ve alma özelliğini kaybedebilir.

Mesajlar” uygulaması için 31 Mart‘ı belirten Google, “Duo” uygulamasının çalışmayı durduracağı tarihi belirtmedi.

Desteklenmeyen bir cihaz kullananlar için Duo yakında cihazınızdaki hesabın kaydını iptal edebilir. Bu neden gerekli geçmişinizi yedekleyip indirmenizi tavsiye ederiz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası