SonTakip

Google Daydream View VR yenilendi! – ShiftDelete.Net

Google Daydream View VR başlığı Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinin yanında yenilenen versiyonuyla karşımızda. İşte yenilenen Google Daydream View VR!

Google Daydream View VR yenilendi! – ShiftDelete.Net

Google Daydream View VR başlığı Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleriyle beraber yepyeni sürümüyle karşımıza çıktı. Yenilenen Google Daydream View VR, şık tasarımını hala koruyor.

Yenilenen Google Daydream View VR neler sunuyor?

İlk defa geçtiğimiz yıl Google Pixel modellerle tanıtılan Daydream View VR başlığı, o zaman için sadece Pixel modellerine destek veriyordu. Aradan geçen bir yıllık süreçte bu destek artarak birçok yeni modelin de desteklediği Daydream View VR, küçük yeniliklerle güncellendi.

Yumuşak ve kumaş kaplamanın kullanılmaya devam edildiği başlıkta tasarım tarafında büyük değişiklikler göze çarpmıyor. Ufak değişikliklerle bizleri selamlayan yeni başlık, kontrol özellikleri ve yetenekleri bakımından ilk versiyonla aynı.

Belki de en önemli değişiklik ise mercek tarafında yapılmış. Artık çok daha geliştirilmiş ve kaliteli bir mercekle karşımıza çıkan yeni nesil Daydream View VR, 99 dolarlık fiyatıyla ön siparişe açılmış durumda.

Kömür, sis ve mercan olarak adlandırılan renk seçenekleriyle satışa sunulan Google Daydream View VR, içerisinde Türkiye’nin yer almadığı 11 ülkede 19 Ekim tarihinden itibaren satışa sunulacak.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/google-daydream-view-vr-yenilendi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası