SonTakip

Google Asistan, YouTube Müzik desteğini artırıyor

Şirket, geçtiğimiz günlerde Google Asistan’ın tasarımını yenilediğini açıklamıştı. Yapılacak olan güncelleme sayesinde Google Asistan üzerinden …

  Google Asistan, YouTube Müzik desteğini artırıyor

  Şirket, geçtiğimiz günlerde Google Asistan’ın tasarımını yenilediğini açıklamıştı. Yapılacak olan güncelleme sayesinde Google Asistan üzerinden YouTube Müzik çalma listesi oynatabileceksiniz.

  Google Asistan, YouTube Müzik çalma listesi oynatabilecek

  Şirket, geçtiğimiz günlerde Play Müzik servisini durduracağını açıklamıştı. YouTube Müzik servisi üzerine yoğunlaşan Google, müzik servisini diğer uygulamalar ve servisler ile uyumlu hale getiriyor.

  Kullanıcı deneyiminin büyük önem taşıdığı günümüz şartlarında birçok kişi rutin işlerini akıllı asistanlar üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan Google Asistan, yeni eklenen özellik sayesinde YouTube Müzik servisinde bulunan çalma listelerini oynatabilecek.

  Yetkililer, ” Hey Google, x çalma listemi oynat veya x çalma listesini oynat gibi basit komutlarla YouTube Müzik hesabınızda bulunan çalma listelerine erişebileceksiniz. Bugün itibarı ile yeni özelliği ABD kullanıcıları Nest hoparlör ve akıllı ekranlarda test edebilecek. Yakın zamanda yeni özelliğimiz tüm dünyada kullanılabilecek. ” ifadelerini kullandı.

  Çalma listesi oynatma özelliği hem premium hem de ücretsiz aboneler tarafından kullanılabiliyor. Yeni eklenen özellik henüz telefonlarda aktif değil. Şirketin yakın zamanda cep telefonlarına da bu özelliği getirmesi bekleniyor.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası