SonTakip

Godfall PS4’e geliyor! Tarih belli oldu

PlayStation 5 için özel olarak çıkışını gerçekleştiren Godfall, PS4 platformuna geliyor. Ayrıca oyunu yeni sürümü ücretsiz bir PS5 yükselmesi …

Godfall PS4’e geliyor! Tarih belli oldu

PlayStation 5 için özel olarak çıkışını gerçekleştiren Godfall, PS4 platformuna geliyor. Ayrıca oyunu yeni sürümü ücretsiz bir PS5 yükselmesi içerecek.

Kasım 2020’de çıkışını gerçekleştiren Godfall‘ın 10 Ağustos tarihinde PS4 platformuna geleceği açıklandı. Yayıncı Gearbox‘ın E3 2021 etkinliğinde duyurduğu gelişmede oyunun ücretsiz bir PS5 yükseltmesi ve nesiller arası oyun özelliğiyle birlikte geleceği belirtildi.

Godfall eklenti paketi de yolda

Nesiller arası oynamak, PS4 ve PS5 oyuncularının hangi konsolda oynarlarsa oynasınlar takım olarak bir araya gelmesine izin verecek. Öte yandan Godfall’ın arkasındaki stüdyo, Counterplay Games, oyunun ilk genişlemesi olan Fire and Darkness‘ın da yine 10 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini söyledi.

Genişlemede oyucuları bir dizi yeni boss ve yeni eşyalar bekliyor olacak. Bunun yanı sıra stüdyo, Ascended Tower of Trials mücadelelerinde yardımcı olmak için eşleşme yardımcısı eklediklerini de duyurdu.

Bunun yanında stüdyo, ayrı olarak The Lightbringer güncellemesi başlıklı ücretsiz bir içerik de yayınlıyor. Bu güncelleme, Lightbringer adlı yeni bir oyun sonu ganimetini içerecek. Ayrıca oyunun önceki Primal Gear ganimetlerinden bile daha zor olacağı da belirtildi. Ayrıca Lightbringer güncellemesi, oyundaki zorlukları tamamlayarak elde edilebilecek yeni kozmetik paketlerinden oluşan dev bir kitaplık da barındıracak.

Daha önce Godfall’ın PS5 ile münhasırlık anlaşması nedeniyle Xbox Series X‘e doğru yol alacağı söylendi. Ancak Mayıs 2021’de bu gelişme yerine PS4’e yayınlanacağı açıklandı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası