Gmail iOS uygulaması yeni özelliğine kavuştu!

  • 31 Mart 2019
  • 145 kez görüntülendi.
Gmail iOS uygulaması yeni özelliğine kavuştu!

Dokunmatik telefonlarla birlikte artık hayatımızda kaydırma hareketleri girmeye başladı. Mağazalardaki uygulamalar da kendilerini bu açıdan geliştirmeye devam ediyor. Son olarak Gmail iOS uygulaması böyle bir özellikle kullanıcılara daha pratik bir kullanım sunmaya başladı.

Google Gmail yeni özelliğine kavuşuyor!

Teknoloji devi Google, e-posta hizmetine yeni bir özellik getiriyor. Google Gmail yeni özelliği ile kullanıcıların hayatını nasıl kolaylaştıracak? AMP özelliği ne işe yarıyor?

Gmail iOS için güncellendi!

Gmail iPhone için en güncel haliyle App Store‘daki yerini aldı. Son yapılan değişiklikler Google tarafından açıklandı. Artık işlerin daha hızlı yapılabilmesi için kaydırma hareketleri kullanılacak. Gmail’inize gelen bir e-postaya dokunduğunuzda karşınıza yapabileceğiniz eylemler çıkacak. Bunun için Gmail iOS uygulaması Ayarlar kısmına giderek Kaydırma Eylemleri’ni aktif etmek gerekiyor.

Bu kısmı aktif ettikten sonra bir e-posta’nın üstüne dokunduğunuzda onu arşive gönderebiliyor ya da çöpe atabiliyorsunuz. Aynı zamanda okundu ya da okunmad olarak da işaretleyebiliyorsunuz. Tabi bu kaydırma seçeneklerini kendinize göre özelleştirmeniz de mümkün.

Google yakın zamanda da etkileşimli e-posta özelliğini duyurmuştu. Bunu Gmail’i tarayıcıdan kullananlar için aktif hale getiren Google, şirketlerin ve kullanıcıların daha fazla etkileşim içeren e-postalar gönderebilmelerinin önünü açmıştı. AMP özelliğini kullanan şirket, bu sistem için çok sayıda şirketle ortak çalışmalar yapmıştı.

Yeni özelliği kullanabilmek için Gmail iOS uygulamasını güncellemeyi unutmayın.

https://shiftdelete.net/gmail-ios-uygulamasi-yeni-ozelligine-kavustu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası