SonTakip

Galaxy S7 ve S7 edge için Güncelleme Geldi

Samsung\’un yeni amiral gemisi telefonları olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yazılım güncellemeleri gecikmedi. Galaxy S7 ve S7 edge için gelen güncellemenin detayları haberimizde.

Galaxy S7 ve S7 edge için Güncelleme Geldi

Samsung, yeni amiral gemisi telefonları olan S7 ve S7 edge modellerini piyasaya yeni sürmüş olduğu halde, telefona hızlıca güncelleme yayınlandı.

haberine göre, XXU1APD1 seri numaralı yazılım güncellemesi, yavaş yavaş S7 ve S7 edge sahiplerinin telefonuna gelmeye başladı.

Kamera ayarları iyileştirildi

Samsung’un bu güncellemesiyle gelen değişiklikler ise en başta kullanıcı deneyiminin geliştirilmiş olması. Bu da dokunmatik ekranın daha rahat kullanılmasıyla sağlanmış.

Buna ek olarak, telefona yamuk fotoğraflardaki kenarların düzeltilebilme özelliği eklendi. Bu özellik, kullanıcı tarafından kamera ayarlarında isteğe bağlı olarak etkinleştirilebiliyor. Her güncellemede olması gerektiği gibi tabii ki bu güncellemede de stabilite artırılmış ve var olan bug’lar giderilmiş.

Güncelleme için bekleyin

Samsung Galaxy S7 ve S7 edge için yayınlanan XXU1APD1 build numaralı güncelleme, tam 156 MB boyutunda. Telefonuna güncelleme henüz gelmemiş olanlar için önümüzdeki iki hafta içerisinde beklemede olmaları gerektiğini söyleyelim.

 

 

Kaynak: Galaxy S7 ve S7 edge için Güncelleme Geldi

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası