Galaxy Note 8 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayınladı. İşte Note 8 için yayınlanan güncelleme ile sunulan yenilikler

  • 12 Aralık 2017
  • 432 kez görüntülendi.
Galaxy Note 8 için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung, Eylül ayında kullanıcılar ile buluşturduğu Galaxy Note 8 modelini Android 8.0 Oreo ile buluşturmak için çalışmalara devam ederken, büyük güncelleme öncesinde cihaz için yeni bir güncelleme daha yayınladı.

N950FXXU2BQKG sürüm numarasına sahip olan 820 MB boyutundaki güncelleme ile Samsung DeX’te yaşanan sorunlar çözülüyor. Güncellemenin Galaxy Note 8’e kazandırdığı en büyük yenilik ise, güvenli Wi-Fi özelliği.

Android Oreo öncesinde Note 8 için yeni güncelleme!

VPN sistemi ile benzer şekilde internet trafiği şifreleniyor. Böylece, halka açık Wi-Fi ağlarında internet üzerinde güvenli bir şekilde gezinilebilmesine imkan tanınıyor. Ayrıca, güncelleme ile birlikte cihazda yer alan Takvim, Galeri, Ses Kaydedici ve Hatırlatıcı uygulamaları güncelleniyor.

Tüm bunların yanı sıra onlarca farklı hata düzeltmesine ev sahipliği yapan güncelleme ile cihazın daha stabil bir şekilde çalışmasına olanak tanınıyor.

Dağıtımına Avrupa’dan başlanılan güncellemenin, ülkemizdeki cihazlara ulaşmasının fazla zaman almayacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/galaxy-note-8-icin-yeni-guncelleme-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası