SonTakip

Forza Horizon 5 için tahmini çıkış tarihi

Forza Horizon 5, Xbox Series X‘in çıkış oyunu olarak konuşuluyordu ve bugüne kadar bir ipucu yoktu. Xbox‘ın elindeki en güçlü kozlardan birisi …

Forza Horizon 5 için tahmini çıkış tarihi

Forza Horizon 5, Xbox Series X‘in çıkış oyunu olarak konuşuluyordu ve bugüne kadar bir ipucu yoktu. Xbox‘ın elindeki en güçlü kozlardan birisi olan Forza Motorsport ve Forza Horizon, Xbox konsolları ve Windows PC’ler için özel oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Forza Horizon 5, 2021’de geleceği tahmin ediliyor

Xbox Series X’in çıkış oyunları arasında bir Forza oyunu ne yazık ki yer almadı fakat Series X için hali hazırda yeni Forza Motorsport üzerinde çalışılıyor. GameBeat muhabiri Jeff Grubb, bir sonraki Forza Motorsport oyunundan önce yeni bir Forza Horizon oyunu oynayacağımızı düşünüyor. Grubb, geçtiğimiz günlerde Xbox Empire podcast‘inde “Forza Motorsport‘dan bir teaser gördük, yine de bir sonraki Forza Horizon oyununu alabileceğimizi düşünüyorum ve bunu da önümüzdeki yıl gerçekleştirebileceğiz” dedi.

Grubb, bu açıklamasıyla 2021’de Forza Horizon 5‘in geleceğini tahmin ediyor. Hali hazırda konsol özel oyunlarının ilk seneden çıkması zor olabiliyor. Genellikle konsollar çıktıktan 1 yıl sonra konsol özel oyunları yavaş yavaş gelmeye başlar. Umarız Grubb doğru bir tahminde bulunmuştur.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası