SonTakip

Ford Puma ülkemizde satışa çıktı! İşte fiyatı

Ford’un yeni otomobili Ford Puma en nihayetinde ülkemizde satışa çıktı. Ford’un resmi internet sitesi üzerinde açılan sayfa ile araç hakkında …

  Ford Puma ülkemizde satışa çıktı! İşte fiyatı

  Ford’un yeni otomobili Ford Puma en nihayetinde ülkemizde satışa çıktı. Ford’un resmi internet sitesi üzerinde açılan sayfa ile araç hakkında birçok bilgiye ulaşılabiliyor. SUV tipi araçları benimseyenlere özel olarak tasarlanan aracın en büyük iddiası yenilikçi özelliklere sahip olması.

  Geçtiğimiz ay tanıtılan araç bugün resmi olarak ülkemiz pazarına giriş yapmış bulunuyor.

  Ford Puma teknik özellikleri ve fiyatı

  Ford Puma günümüzde her araçta görmeyi umduğumuz bazı özelliklerle geliyor. Kişisel sürüş asistanlığı yapacak olan yapay zeka aracın hızını uygun koşullara göre dengeliyor, öndeki aracın hızına göre sizi uyarıyor. Co-Pilot360 adı verilen bu sistem daha rahat sürüş imkanı tanıyor.

  Aracın EcoBoost adı verilen özelliği çevreye daha az zarar verecek şekilde tasarlanmış. CO2 emisyonunu azaltan bu özellik ile karbondioksit gazının daha az salgılandığı test sonucuna göre ortaya konmuş.

  Acil Durum Manevra Destek Sistemi çevrenizdeki araçların hızını algılayarak yavaş giden veya duran araçlarla çarpışmayı önlemek için geliştirilmiş. Bu sistem etkin olduğunda direksiyonun hassasiyeti yükseliyor ve bu sayede daha kolay dönüşler yapabiliyorsunuz. Bu da olası kazalara karşı sürücüye daha fazla kontrol sağlıyor.

  Yeni Puma şuan ülkemizde 192.500TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkmış durumda. Bu fiyat Ford’un tavsiye ettiği satış fiyatı olup bayiiye göre değişkenlik gösterebiliyor.  Yeni Ford Puma SUV araba severlerin değerlendirebilecekleri yeni modellerden bir tanesi.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası