SonTakip

FIFA 22’nin yeni özelliği iş ilanında ortaya çıktı

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarından FIFA’nın geliştiricisi Electronic Arts (EA), oyuna entegre ettiği kariyer modu sayesinde …

FIFA 22’nin yeni özelliği iş ilanında ortaya çıktı

Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarından FIFA’nın geliştiricisi Electronic Arts (EA), oyuna entegre ettiği kariyer modu sayesinde kullanıcılara farklı deneyimler yaşatıyor. Buradaki İnteraktif Maç Simülasyonu, Maç Keskinliği ve Aktif Antreman, Oyuncu Gelişimi gibi ekstra özellikler sayesinde futbol severler oyunu ve karakterlerini geliştirebiliyorlar.

Electronic Arts, kariyer modunu yıllık olarak yeni özelliklerle geliştirse de uzun zamandır istenilen çevrimiçi oynama desteğini getirmemişti. Şirketin paylaştığı yeni bir iş ilanı beklenen güncellemenin nihayet hayata geçeceğini gözler önüne serdi.

Çevrimiçi Kariyer Modu nihayet FIFA 22 ile geliyor

Electronic Arts resmi web sayfasında Çevrimiçi Yazılım Mühendisi pozisyonu için iş ilanı verdi. Görev alacak yazılım mühendisi şirketin ağ bağlantılı oyun geliştirme ekibinin oluşturulmasına destek sağlayacak. Burada FIFA için geliştirdiği hizmetlerden bahseden EA “çevrimiçi kariyer modu” ifadesini bizzat kendi ağzından duyurdu. Çok istenilen yeniliğin nihayet FIFA severlerin hizmetine sunulacağı böylelikle anlaşılmış oldu.

EA verdiği iş ilanında, yazılım mühendisinin görevlerini şu ifadelerle açıkladı:

Bir çevrimiçi yazılım mühendisi olarak; ister çevrimiçi kariyer modumuzda, ister nihai ekipte veya temel çevrimiçi sistemlerde ve protokollerde, ağ bağlantılı oyun geliştirme ekibimizin oluşturulmasına yardımcı olacaksınız. Prototipleme ve planlama yapmaktan, mevcut ve sevilen bir oyuna harika yeni özellikler eklemekten ve mevcut kodları geliştirmekten zevk alan mühendisler arıyoruz.

Electronic Arts Jobs

Direkt olarak “FIFA 22” oyununun adı geçmese de, halihazırda geliştirildiği bilinen başka bir FIFA oyunu yok. Bu nedenle belirtilen çevrimiçi kariyer modunun FIFA 22 ile kullanıma sunulacağı öngörülüyor. Electronic Arts şimdiye kadar hep Ultimate Team özelliğine ağırlık vermiş ve kariyer modunu geri planda tutmayı tercih etmişti. Oyuncular ise bu duruma isyan ediyorlardı. Kullanıcılarını dinleyen EA inadından vazgeçti.

Yeni çevrimiçi kariyer modu, şu anda çevrimdışı oynanabilen halinin üzerine mi entegre edilecek yoksa ayrı bir mod olarak mı kullanıma sunulacak henüz bilmiyoruz. FIFA 22 ile futbol severleri bekleyen tüm yeniliklerin 22 Temmuz’da gerçekleşmesi planlanan EA Play Live etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası