SonTakip

FarmVille efsanesi geri dönüyor! İşte yeni fragman

Bir dönem Facebook üzerinden oynanan FarmVille, hemen herkesin ilgi odağına girmeyi başarmıştı. Açık dünya tarım simülasyonu olarak piyasaya …

FarmVille efsanesi geri dönüyor! İşte yeni fragman

Bir dönem Facebook üzerinden oynanan FarmVille, hemen herkesin ilgi odağına girmeyi başarmıştı. Açık dünya tarım simülasyonu olarak piyasaya sürülen oyunun yıllar sonra yeni bir versiyonu geliyor. PC desteğinin yanı sıra mobil cihazlara da gelecek FarmVille 3 için ön kayıtlar açılmış durumda.

Zynga Yayın Müdürü Bernard Kim, 12 yıl önce çıkan ve toplamda 700 milyon indirmeye ulaşan FarmVille’in yeni versiyonu hakkında önemli bilgiler verdi. Ön kayıtları açmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Bunun yanı sıra yeni nesil oyuncuların ilgisini çekmek için tasarlandığını açıkladı.

FarmVille 3 oyuncularını neler bekliyor?

Zynga, geliştirdiği bu tarım simülasyonu oyunu ile kullanıcıların kendi benzersiz çiftliklerini inşa etmeleri ve kişiselleştirmeleri için geniş imkanlar sunuyor. Oyunun yeni versiyonunda, bir grup yardımcı çiftçinin yanı sıra toplanacak ve beslenecek 150’den fazla hayvan türü mevcut. Ayrıca oyuncular, ekim ve hasat sırasında oyun içindeki hava durumunu göz önünde bulundurmak zorunda kalacaklar.


FarmVille 3

Hem FarmVille 3 topluluğuna hem de ilk kez arazi kurmak isteyen yeni oyunculara rehberlik edecek ve selamlayacak olan hayranların en sevdiği karakter Marie. Marie’ye 30’dan fazla farklı çiftçiden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik edecek. Her karakter, oyunculara çiftlik kurma yolculuklarında yardımcı olmak için pişirme, balık tutma, odunculuk ve işçiliği gibi kullanışlı becerilerle donatılacak.

Fragman ve çıkış tarihi

Ön kaydın yanı sıra Zynga, FarmVille 3’ün çıkış fragmanını yayınladı. Tam lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde, oyunu indiren oyunculara, çiftliklerini kişiselleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış dekoratif öğeler içeren özel bir başlangıç kiti verilecek. Oyun iPhone, iPad, M1 Mac, Android ve PC’ler için 4 Kasım‘da başlıyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası