SonTakip

En Kaliteli Sese Sahip Telefon Hangisi?

İşte, arabada, evde, arkadaşlarımızda ya da gittiğimiz mekanlarda kısaca her yerde müzik bizimle. Bu kadar önemli olan müzik konusunda, en kaliteli sese sahip telefon hangisi?

En Kaliteli Sese Sahip Telefon Hangisi?

En iyi fotoğraf çeken akıllı telefon ve en hızlı akıllı telefon testlerini bol bol görüyoruz. Fakat genellikle hayatımızın en önemli keyflerinden biri olan müzik ile ilgili pek fazla karşılaştırma bulamıyoruz.

İş yerinde, otobüste, uçakta bilimum ulaşım aracında, Bluetooth ya da Aux kablosuyla arabamızda, arkadaşlarımızda, evde aklınıza gelecek pek çok yerde telefonumuzdan müzik dinliyoruz. Telefonda haliyle ses performansı da bir o kadar önemli oluyor.

Ses özellikleriyle oldukça iddialı olan HTC 10′u, piyasadaki diğer rakipleriyle karşılaştırdık. En kaliteli, en yüksek sese hangi telefon sahip sizlere onu kanıtlarıyla gösterdik.

HTC 10’un ses özellikleri

Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisiyle beraber gelen HTC 10, 24 bit ve 192 KHz‘lik bir DAC’a sahip. Ses çözümleme noktasında çok ciddi bir güce sahip olan telefon, üretilen bu kaliteli sesi, Boomsound adı verilen içerisinde dahili ses yükselticinin yani bir amfinin yardımıyla ses daha da yükseltilerek bizlere sunuluyor.

Bu da ses kalitesine ve kullanıcının müzik deneyimine doğrudan etki ediyor. İşte hem dahili hoparlöründe hem de ses çıkışında, Bluetooth ile bağlansanız bile görebileceğiniz derecede fark yaratan ses deneyimini diğer telefonlarla kıyasladık. İşte o video, iyi seyirler…

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/htc-10-ses-performansi-73249

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası