Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En İyi HoloLens Videoları

Microsoft, sanal gerçeklik kapsamında değerlendirdiği HoloLens’e dair her geçen yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Geleceğin VR, AR teknolojilerinde bu görüntülerdekileri deneyimleyeceğiz.

  • 21 Ağustos 2016
  • 471 kez görüntülendi.
En İyi HoloLens Videoları

Microsoft başta olmak üzere sektörün pek çok öncü şirketi, geleceğin teknolojileri kapsamında sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik ve karmaşık gerçeklik teknolojilerini odaklarına almış durumdalar.

Geleceğin teknolojisinde kullanıcılara sunulacak ürünleri üreten şirketler, her geçen gün söz konusu ürünlerin reklamlarını yapmaya devam ediyorlar.

Biz de geleceğin teknolojisi çerçevesinde Microsoft‘un HoloLens projesinde yer alacak çözümlere ilişkin bugüne dek yayınlanan videoları derledik.

Çağın gerisinde kalmamak adına, geleceğin teknolojisini yakalama konusunda henüz geç kalınmış değil.

Microsoft hololens videoları

Halihazırda kurumsal şirketlere yönelik olarak 3 bin dolar fiyat seçenekleri karşılığında satış sunulan Microsoft HoloLens‘in gelecek süreçte lisanslı olarak hangi ülkelerde yer alacağı henüz netlik kazanmamış durumda.

Kullanıcıların günlük hayatlarında devrim niteliğinde yenilikler getirmesi beklenen cihaz 3 boyut teknolojisine odaklanacak. Günlük hayatımızda gerçekleştirilecek her davranış geleceğin teknolojisi HoloLens bünyesinde 3 boyutlu olarak aktarılacak.

Sözü daha fazla uzatmadan, geleceğin teknolojisi hakkında fikir sahibi olmanızı ya da mevcut fikirlerini geliştirecek videoları sunuyoruz.

1-Ev işleri için hololens

2-Oyunlar için hololens

3-İşaretler için hololens

4-Öğretiler için hololens

5-Hololens imkanları

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/en-iyi-hololens-videolari-74594

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri