SonTakip

Dudak uçuklatan 3 bin dolarlık iPhone 12 kılıfı!

Akıllı telefonlar için bazı özel seriler veya özel üretim tasarımlar bulunuyor. Bu noktada aklımıza ilk olarak lüks tasarımlarıyla bilinen Caviar …

Dudak uçuklatan 3 bin dolarlık iPhone 12 kılıfı!

Akıllı telefonlar için bazı özel seriler veya özel üretim tasarımlar bulunuyor. Bu noktada aklımıza ilk olarak lüks tasarımlarıyla bilinen Caviar geliyor olabilir. Yine lüks tasarımlarıyla çok az kişiye seslenen GRAY, yeni iPhone 12 ailesi için titanyum materyaliyle donatılmış ve oldukça şık görünen kılıflar üretti. Sınırlı üretim olan bu kılıfların en dikkat çeken yanı ise 3 bin 500 doları bulan fiyat etiketiyle karşımıza çıkması. İşte karşınızda dudak uçuklatan titanyum iPhone 12 kılıfları:

Titanyum iPhone 12 kılıfları, oldukça farklı duruyor

Yüksek ücret ödenmesi gereken özel üretim ürünleri arasına şimdi de GRAY imzalı iPhone 12 kılıfları da eklenmiş durumda. Toplamda 1000 adet üretilen bu kılıflar ön siparişte şimdiden tükenmek üzere olmasıyla şaşırtıyor.

Havacılık sınıfındaki titanyum ile güçlendirilmiş versiyonu bulunan bu kılıf, telefonun tasarımını bozmadan, genel hatlarını görmeyi sağlıyor, zira bu kılıfın büyük bir kısmı telefonu açıkta bırakıyor. Telefonun dört köşesini saran kılıfın, arka tarafta da çapraz şekilde bir koruma sağladığını söyleyelim.

Telefon kılıfından ziyade bir ”telefon çerçevesi” görevi üstelenen bu kılıfların en üst seviyesi olarak konumlandırılan modeli 3 bin 500 dolarlık fiyat etiketiyle dudak uçuklatıyor. Farklı renklerde ve iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro Max için sunulan bu kılıflar aynı zamanda titanyum dışında alüminyum seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu kılıflar en düşük planda 1.399 dolarlık fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası