SonTakip

Doom Eternal Xbox Game Pass’e geliyor !

FPS oyunları dediğimizde aklımıza ilk gelen, türün babası Doom olur. Doom Eternal serinin en son çıkan oyunu olduğu için oldukça fazla yeniliğe …

Doom Eternal Xbox Game Pass’e geliyor !

FPS oyunları dediğimizde aklımıza ilk gelen, türün babası Doom olur. Doom Eternal serinin en son çıkan oyunu olduğu için oldukça fazla yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Oynanış konusunda farklı mekanikler deneyen id Software oyuncuları heyecanlandırmayı başarmıştı.

Doom Eternal önümüzdeki ay Xbox Game Pass’e geliyor

Microsoft’un ZeniMax Media‘yı almasıyla birlikte bir çok oyuna sahip oldu. Bu oyunlardan birisi de Doom. Doom Eternal’da, durdurulamaz bir güç olarak cehennemden çıkan tüm şeytanları yok ediyorsunuz. Eternal sizi Dünya‘ya, Mars‘a, Cehenneme ve daha önce hiç görülmemiş boyutlara götürerek destansı bir hikaye sunuyor.

Yine de hatırlatmakta fayda var, oyun uzun olduğu için sizi sıkabilir. Tek kişilik FPS oyunu için 22 saat, oldukça uzun bir süre. Üstelik oynanış mekanikleri yüzünden sürekli dikkatli bir şekilde oyunu oynamanız gerekiyor. Oyun Ekim ayında Xbox Game Pass‘e gelecek. Hatırlatmakta fayda var. Microsoft’un satın alma hamlesinden sonra daha fazla kült oyunla karşılaşacağız bu biz oyuncular için sevindirici bir haber.

Xbox Game Pass, PC’de ilk ay 5,90 TL, Konsol’da 29,99 TL

Xbox Game Pass Ultimate ilk ay 5,90 TL ve ardından ayda 44,99 TL

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası