SonTakip

Dark Souls 3 DLC’si Gözüktü!

Bandai Namco’nun oyuncuları öldürmekten çekinmediği oyunu Dark Souls 3 ilk DLC paketini alıyor. Dark Souls 3 DLC paketlerinin çıkış tarihleri ve fiyatı haberimizde.

Dark Souls 3 DLC’si Gözüktü!

Dark Souls 3’ün adı açıklanmayan ilk DLC paketi önümüzdeki sonbahar aylarında oyuncularla buluşacak. ’ın haberine göre ikinci DLC paketi de hazırlık aşamasında.

Dark Souls 3’ün DLC paketi yeni haritalar, düşmanlar, silahlar, zırhlar ve bossları içeriyor olacak. Maceranın bittiğini düşünenlerin sonbahara kadar beklerken oyun güncellenmeye devam edecek ve hali hazırda bulunan küçük sorunlarda çözülecek.

Dark Souls 3’ün bütün DLC paketlerine sahip olmak istiyorsanız 25 dolarlık Season Pass’i satın alabilirsiniz. Season Pass sayesinde hem DLC paketlerine çıktıkları gün sahip olabilir hem de daha az para harcamış olursunuz.

PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden oynanabilen Dark Souls 3, çıkışıyla beraber hayranlarını sevindirmekle kalmayıp incelemelerden de gayet başarılı notlar almayı başardı. Ölümle iç içe olduğunu Dark Souls serisi kalitesini korumaya devam ettiriyor.

 

 

Kaynak: Dark Souls 3 DLC’si Gözüktü!

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası