SonTakip

Çerçevesiz ekranlı akıllı saat geliyor: Rollme Hero

Akıllı telefonların ekranlarında artık çerçeve görmediğimizi söyleyebiliriz. Akıllı saatler için ne yazık ki durum böyle değil, titizlikle …

Çerçevesiz ekranlı akıllı saat geliyor: Rollme Hero

Akıllı telefonların ekranlarında artık çerçeve görmediğimizi söyleyebiliriz. Akıllı saatler için ne yazık ki durum böyle değil, titizlikle üretilen akıllı saat ekranları için bir devrim yaşanıyor. Rollme firması çerçevesiz ekranlı akıllı saat için kolları sıvadı. Rollme Hero olarak adlandırılan model, akıllı saatlerin sınırlarını zorlayacak.

Çerçevesiz ekrana sahip akıllı saatlerin ilk örneği olacak olan Rollme Hero hakkında detaylar haberimizde.

Çerçevesiz ekranlı ilk akıllı saat Rollme Hero tanıtıldı

Böyle bir tasarımın Rollme’den gelmesi sürpriz oldu diyebiliriz. Köşesiz ekran tasarımına sahip olan Rollme Hero modeli tamamen çerçevesiz bir ekrana sahip. Böyle bir ekran tasarımını imal etmenin çok büyük mühendislik çabası gerektirdiğini söyleyen Rollme, yeni saati hakkındaki ön detayları internet sitesinden paylaştı.

Saatin tasarım olarak oldukça sade ve hoş olduğunu söyleyebiliriz. Çerçevenin olmaması ekranda hem dijital hem de analog saatin görünmesine olanak tanımış. Diğer istatistikler ve ikonlar da ekranda sıkışık görünmüyor.

Ayrıca saatte LTE desteği, suya ve toza dayanıklılık bulunacak. Bunların dışındaki teknik detaylar ne yazık ki paylaşılmadı.

Şirketin daha önceki akıllı saatlerinde genel olarak Mediatek işlemci kullanılmıştı, muhtemelen bu modelde de Mediatek işlemci bulunacak. Saatte Wear OS işletim sisteminin bulunacağına pek ihtimal vermiyoruz, muhtemelen özel bir işletim sistemi bu saatte yer alacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası