SonTakip

Call of Duty Warzone 6. sezon fragmanı yayınlandı !

Battle royale oyun türünün üyelerinden birisi olan Call of Duty Warzone bir çok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Geliştirici ekip oyundaki …

Call of Duty Warzone 6. sezon fragmanı yayınlandı !

Battle royale oyun türünün üyelerinden birisi olan Call of Duty Warzone bir çok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Geliştirici ekip oyundaki içerikleri bol tutarak oyuncuların sıkılmasını engellemeye çalışıyor.

Call of Duty Warzone yeni sezon ile metro hattına kavuşacak

CoD: Warzone‘un 6. sezon güncellemesinin çıkmasına çok az bir süre kaldı. Yayınlanan fragmanda ise ana hikayeden Farah Karim ve Nikolai‘yi görüyoruz. Fragmandaki dikkat çeken nokta ise, Nikolai metro hatlarının gücünü aktive ederken Farah düşmanları teker teker indiriyordu.

CoD: Warzone bildiğiniz gibi online bir battle royale oyunu ve sert çatışmaların yaşandığı anlar da oluyor. Oyuncuların bu çatışmalar sırasında metronun hareket edebilmesi için hatlara güç vermesi gerekecek. Bu güncelleme ile oyuna farklı bir soluk katılacak gibi duruyor. Metro istasyonlarının haritayı nasıl etkileyeceğini bilmek için henüz çok erken olsa da, savaşmak için yeni yerler ve daha hızlı ulaşım sağlayacağı kesin.

CoD: Warzone 6. sezon güncellemesi 29 Eylül‘de tüm platformlara gelecek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası