Call of Duty Modern Warfare için 2 yeni oyun modu yolda

  • 03 Kasım 2019
  • 136 kez görüntülendi.
Call of Duty Modern Warfare için 2 yeni oyun modu yolda

Call of Duty Modern Warfare çıktığı günden beridir oyuncular tarafından oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı. Ayrıca oyunun ilk üç günde ettiği satış başarısı, serinin diğer oyunlarından oldukça fazlaydı. Oyun ülkemizde pek iyi karşılanmasa da dünya çapında oldukça rağbet görmüş durumda.

Steam hafta sonu rüzgarında ücretsiz oyun fırsatları!

Steam hafta sonu rüzgarı başladı. Bugün akşam itibariyle sona eren Cadılar Bayramı fırsatları ardından haftanın sonunda oyunculara yeni indirimler sunuldu.

Call Of Duty Modern Warfare 2 yeni oyun moduna kavuşacak

Call of Duty Modern Warfare toplam 12 oyun moduna sahip. 12 oyun moduna ek paketlerdeki modlar da dahil. Oyunun çıkışında 2 mod daha duyurulmuştu bunlar: Cyber Attack ve Gunfight olarak sıralanmıştı.

Veri madencileri oyunun dosyalarını kazarak 2 adet oyun modu daha keşfetti. Bu modlar henüz çıkmadı ama isimleri oyun dosyaları içinde belirlenmiş durumda. Bu modların isimleri Gun Course ve Marsman Range olarak sıralanıyor.

Gun Course, oyuncuların yol boyunca karşılaştıkları düşman hedeflerini vurmak üzerine kurulu bir mod olduğu yönünde tahminler var.

Öte yandan, Marksman Range ile ilgili mevcut bir bilgi yok. İddiaya göre bu mod, oyuncuların belirli bir süre içinde, belirlenen hedefleri keskin nişancı tüfekleri ile avlamasını sağlıyor.

Bu oyun modlarının ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

https://shiftdelete.net/call-of-duty-modern-warfare-icin-2-yeni-oyun-modu-yolda

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası