SonTakip

Büyük iddia: Touch ID geri mi geliyor?

Son zamanlarda gündemde bulunan Touch ID hakkında yeni söylentiler bulunmakta. Apple’ın Face ID‘si istenildiği gibi çalışsa da, insanların parmak …

Büyük iddia: Touch ID geri mi geliyor?

Son zamanlarda gündemde bulunan Touch ID hakkında yeni söylentiler bulunmakta. Apple’ın Face ID‘si istenildiği gibi çalışsa da, insanların parmak izini daha çok tercih ettiği aşağı yukarı tahmin ediliyor. Bu yüzden şirketin gelecekteki telefonlarına potansiyel olarak her iki seçeneği de kullanıp kullanmayacağı merak söz konusu.

Touch ID 2021 yılında gelebilir!

iPhone 12’de parmak izi özelliği tekrar gelmese de, kullanışlı olan bu özelliği Apple’ın hala geri getirmek istediği yönünde çeşitli iddialar var. iPhone için ekranın altında bir parmak izi tarayıcısının olması, hala bir ihtimal olduğunu iddia eden, Twitter kullanıcı adı @L0vetodream olan sızıntı uzmanının bir tweet’ine göre şöyle;

Şu anda iPhone 13 hakkında hiçbir şey bilmediğimizi göz önüne alırsak, belki de bu özelliği 2021’in sonunda bu özellik ile karşılaşmayı tahmin etmekten başka yapacağımız bir şey yok.

Ekrandaki parmak izi sensörü yeni değil ve çeşitli Android telefon üreticileri cihazlarında kullandı, çok tutulduğu açık ve net ortada. Belki de Apple daha iyi olabilecek bir özelliğe benzersiz bir yaklaşım sunabilir.

Aynı zamanda iPhone için ekranın altında bir Touch ID bulunması hakkında söylentileri de ilk defa duymuyoruz. Daha önce, Bloomberg’den böyle bir özelliğin 2021’in sonuna kadar erken şekilde çıkabileceğini iddia eden bir rapor da vardı. Apple hakkındaki söylentiler çok nadir bir şekilde gerçekleşiyor. Tek yapılması gereken şey bekleyip görmek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası