Brad Pitt, NASA astronotu ile röportaj yaptı

  • 20 Eylül 2019
  • 112 kez görüntülendi.
Brad Pitt, NASA astronotu ile röportaj yaptı

Bir sinema vizyona girmeden önce, çeşitli reklam çalışmalarıyla insanların filme olan ilgisi artırılır. Son olarak, başrolünde Brad Pitt’in olduğu Yıldızlara Doğru (Ad Astra) filmi için yapılan çalışma dikkatleri üzerine çekti. Brad Pitt NASA astronotu ile bir röportaja imza attı. Buradaki dikkat çekici nokta, astronotun uzayda olması!

Joker vizyona girmeden en iyi film ödülünü aldı!

Todd Phillips tarafından yönetilen, Joaquin Phoenix tarafından can verilen Arthur Fleck’in psikopat bir suçluya dönüşmesini anlatan Joker Altın Aslan ödülünü aldı.

Brad Pitt NASA astronotu ile görüştü

Brad Pitt‘in bir astronotu canlandırdığı Yıldızlara Doğru filmi 20 Eylül’de vizyona girecek. Filmin vizyon tarihine kısa bir süre kala, Pitt, Uluslararası Uzay İstasyonu’nda (ISS) görevde olan Nick Hague isimli bir astronotla röportaj yaptı ve merak ettiği tüm soruları ona sordu.

Sosyal medyanın gündemine oturan röportajda Pitt, astronota aile özlemine karşılık zihinsel olarak nasıl güçlü kalabildiğini sordu. Astronot ise, Dünya’ya yakın bir yerde görev yaptıkları için telefon araması yapabildiklerini, hafta sonu da ailesiyle görüntülü konuşabildiğini belirtti.

Pitt’in bir diğer sorusu “Yerçekimsiz ortamda nasıl hissediyorsunuz?” oldu. Astronot bu soruya etrafında dönerek yanıt verdi.

Uzay yürüyüşünün nasıl bir his olduğu sorusuna ise Hague, “Dünya ile aynı yörüngede dönmek harika bir his. Kelimelerle tarif edemem” diye yanıt verdi.

Pitt ayrıca Hindistan’ın yakın zamanda Ay’a gönderdiği Chandrayaan 2 ile ilgili bir soru da sordu. Chandrayaan 2 ile irtibat Ay’a gönderildikten bir süre sonra kesilmişti. Pitt de Hague’a bu aracı görüp görmediklerini sordu. Ancak, Hague olayları sadece haberlerden takip ettiklerini söyledi.

Pitt’in en dikkat çeken sorusu ise kuşkusuz George Clooney ile ilgili sorduğu soru oldu. Daha önce Clooney ile de beyaz perdede izlediğimiz Pitt, Astronot rolünde kimin daha inandırıcı olduğunu Hague’a sordu. Hague ise “Kesinlikle siz” diyerek yanıt verdi.

George Clooney, Gravity isimli filmde bir astronotu canlandırmıştı.

https://shiftdelete.net/brad-pitt-nasa-astronotu-ile-roportaj-yapti

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası