SonTakip

BMW M3 CS 2018 tanıtıldı!

BMW M3 CS 2018, standart M3 modeline kıyasla daha fazla güç üreten motoru ve karbon fiberle güçlendirilmiş hafif parçaları ile tanıtıldı.

BMW M3 CS 2018 tanıtıldı!

BMW M3 CS 2018, standart M3’ün daha güçlü ve daha hafif hali olarak görücüye çıktı.

BMW M3 CS 2018 teknik özellikleri

M3 CS, 3 litrelik ikiz turbo motoru ile standart modele göre 28 beygir daha güçlü. Araç ayrıca süspansiyon tarafında da standart modele göre daha spor odaklı. Gürültülü egzozu ve karbon fiberle güçlendirilmiş plastik parçaları ile M3 CS, “M Performance”ı âdetâ yeniden tanımlıyor.

M3 CS’in 453 beygir güç üreten motoru, yedi kademeli çift kavramalı otomatik bir şanzıman ile eşleştirilmiş. Aracın maksimum hızı ise 280 km/sa.

Adaptif “M” süspansiyonu M3 CS’te standart olarak bulunmakta ve konfor, spor ve spor+ adlı üç mod sunmakta. Tüm BMW M araçlarında olduğu gibi bu araçta da aktif M diferansiyali standart özellikler arasında.

M3 CS, karbon fiber parçaları sayesinde standart modele kıyasla 49 kg daha hafif. Önde dört pistonlu, arkada ise iki pistonlu yüksek performanslı M fren balataları da araçta standart olarak bulunuyor. Önde altı, arkada dört pistonlu karbon seramik fren balataları ise opsiyonel olarak araca dahil edilebilmekte.

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/bmw-m3-cs-2018-tanitildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası