SonTakip

Bir Marvel karakteri daha Fortnite’a katılıyor!

Marvel evreni ile Fortnite dünyasının ortaklığı sürüyor. Hemen her popüler kültür ögesini oyuna dahil eden ve hayranlarını sevindiren Epic …

Bir Marvel karakteri daha Fortnite’a katılıyor!

Marvel evreni ile Fortnite dünyasının ortaklığı sürüyor. Hemen her popüler kültür ögesini oyuna dahil eden ve hayranlarını sevindiren Epic Games, çizgi roman dünyasından bir devi daha oyunculara sunacak. Marvel’ın hem beyaz perdede hem de çizgi romanlarında kilit rol oynayan isim için ilk duyuru yapıldı.

The Chapter 2‘nin sonuna gelirken eklenen karakter, mağazalarda yerini aldı. Epic Games‘in kostüm olarak satacağı Marvel kahramanı için herhangi bir özel etkinliğe dahil olmayacak.

Fortnite oyuncularına Nick Fury müjdesi

Samuel L. Jackson‘ın beyaz perdede canlandırdığı karakter, Fornite oyuncularıyla buluştu. Oyun içerisinde yer alan eşya mağazasında hayranlarını karşılayan Nick Fury, kendine has eşyalara da sahip olacak. Karakter için bir de tanıtım yazısı paylaşan Epic Games, Nick Fury’nin küp hırsızlığını durdurmak için gizlice adaya dahil olduğunu belirtti.

S.H.I.E.L.D. ekibinin en yetkili ismi olarak bilinen ve sırf Samuel L. Jackson canlandırsın diye çizgi romanda da yeniden revize edilen karakter, bazı özel eşyalara sahip olacak. Bunlardan biri, S.H.I.E.L.D. logolu çanta olurken, karaktere has bir tasarıma sahip olan kazma ve çanta süsü de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Oyuncular, Nick Fury setine komple sahip olma hakkına erişebilecekler. Ayrıca karakterin planörü ve kazması da aynı ayrı satılacak. Bu sayede ekipmanlar arası başka karakterle yeni kombinasyonlar da denenebilecek.

4 Aralık tarihinde sona erecek The Chapter 2, Küp Kraliçesi’nin evrene saldırmasını konu alacak. Canlı bir etkinlik ile tüm oyuncuları davet eden Epic Games de işbirliği sayısını arttırarak daha fazla oyuncuyu görmek istiyor. Son olarak Naruto Shippuden karakterlerini de oyunculara sunan şirket, artık bitiş düdüğünü beklemekte.

Oyuncular etkinliğe özel 16 kişilik ekipler halinde oyuna dahil olabilecekler. Ayrıca Epic Games, yayıncılardan da kendi başlarına kayıt almalarını tavsiye ediyor. Stüdyo etkinliğin görüntülerini ileride paylaşmayacak. Ayrıca etkinlik için sıraya giren oyunculara Epic Games tarafından 225 bin XP verilecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası