SonTakip

Battlefield V için ücretsiz içerik dağıtılıyor!

Dice’ın geliştirmiş olduğu Battlefield V, bir çok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Silah mekaniklerini seven oyuncular, sıkça BF V’i tercih …

Battlefield V için ücretsiz içerik dağıtılıyor!

Dice’ın geliştirmiş olduğu Battlefield V, bir çok oyuncu tarafından severek oynanıyor. Silah mekaniklerini seven oyuncular, sıkça BF V’i tercih ediyor. Özellikle yenilenen bullet-drop mekaniği ile birlikte oyuncular daha gerçekçi silah mekanikleri ile keyifli anlar geçiriyor.

Battlefield V için ücretsiz tank ve silah kaplamaları

Oyundaki, zırhlı araçlar, uçaklar ve silahların özelleştirmeleri oldukça fazla, hal böyle olunca oyuncular kendi oynayış stillerine göre silahları, uçakları ve tankları özelleştirebiliyorlar.  Ayırca, silahlarda ve araçlarda bulunan kaplamaları açabilmek için oyunu daha fazla oynamanız gerekiyor. Dice, haftalık görevlerle oyunculara ödüller veriyor. Bu sayede oyuncular oyunu oynamaya devam ediyor.

Dün, Battlefield resmi Twitter hesabının attığı bir tweet ile ücretsiz içerikler oyunculara duyuruldu.

Ücretsiz içerikte, Panzer IV için Dead of Night kaplaması yer alıyor. Ek olarak, Sturmgewehr 1-5, Tromboncino, KE7 ve Gewehr M95 / 30 silahları için Splattered kaplaması yer alıyor. Bütün bu kaplamalar cadılar bayramı teması içeriyor. Tüm kaplamalar, 4 Kasım‘a kadar oyuna giren herkese ücretsiz olarak veriliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası