SonTakip

Asus ROG Phone 3 için ortaya çıkan gizli özellik

Sunduğu mobil oyun performansı ile dikkat çeken Asus ROG Phone 3 geçen hafta tanıtılmıştı. Bir süredir merakla beklenen telefonun sunduğu güçlü …

  Asus ROG Phone 3 için ortaya çıkan gizli özellik

  Sunduğu mobil oyun performansı ile dikkat çeken Asus ROG Phone 3 geçen hafta tanıtılmıştı. Bir süredir merakla beklenen telefonun sunduğu güçlü özellikler, yüksek FPS ile başarılı oyun oynamak isteyenleri kendisine çekeceğini düşündürüyor. Bunun yanında telefonun yeni gizli bir özelliği ortaya çıktı, bu özellik sayesinde ekran tarafında önemli bir gelişme yaşanıyor.

  Asus ROG Phone 3 ekran tarafında gizli özellik ile çıkıyor

  Telefon daha yeni tanıtıldı ancak ekran tarafında yeni bir gizli moda sahip olduğu keşfedildi. Bu yeni moda göre telefon ekran tarafında 160 Hz ekran yenileme hızına kavuşuyor.

  Birkaç kişi tarafından doğrulanan bu özellik, resmi olarak son kullanıcıya ulaşacak telefonlarda maalesef ki yer almayacak ancak yine de ”talep edilirse” bu mod satışa sunulacak telefonlarda yer alabilir .

  Yeni gizli özellik Android Debut Bridge (ADB) PC uygulamasını kullanarak 160 Hz seçeneğini aktif hale getirebiliyorsunuz. XDA’nın keşfettiği ve nasıl yapılacağını anlattığı yazıda, ekip yeni modu Pac-Man ile test etti. 160 FPS‘de çalıştığını doğruladı ve diğer oyunlarda da bunun gerçekleşebileceğini aktarıyor. Yine de söz konusu mod tüm kullanıcılara sunulmayacağı için bu mod stabil çalışmayabilir deniyor.

  Kaynak: Shiftdelete

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  %d blogcu bunu beğendi:
  kamera sistemleri güvenlik kamerası