SonTakip

Apple’dan uygun fiyatlı ‘AirPods Lite’ geliyor! İşte detaylar

Teknoloji devi Apple’ın gelecek planları ortaya çıktı. Firma, uygun fiyatlı AirPods Lite ve büyük ekranlı Apple Watch sunacak!

Apple’dan uygun fiyatlı ‘AirPods Lite’ geliyor! İşte detaylar

Hong Kong’lu bir yatırım şirketi Haitong International Securities’in araştırma notunda bir analist, gelecekteki Apple Watch ve AirPods modelleri için bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre Apple, yeni çıkaracağı akıllı saat modellerinde daha büyük ve parlak ekran sunacak. Teknoloji devi, ayrıca uygun fiyatlı olacak bir “AirPods Lite” modelini de pazara sürmek için hazırlık yapıyor.

Yeni AirPods Lite, uygun fiyatlı olacak

Hong Kong’lu şirket Haitong International Securities’in araştırma notuna göre Apple, AirPods Lite adıyla önceki modellere göre daha uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli üretecek. Apple’ın bunu diğer şirketlerin uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklarla rekabet etmesi için getireceği düşünülüyor.

Teknoloji devinin en uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli, 129 dolar fiyat etiketiyle pazarda satışa sunuluyor. AirPods Lite modelinin satışa çıkması birçok Apple müşterisi için uzun süredir beklenen bir karardı. Çünkü firma, MacBook Air ve iPhone SE gibi uygun fiyatlı akıllı telefon ve taşınabilir bilgisayar modellerini pazara sundu.

Teknoloji analistine göre Apple’ın AirPods satışlarına olan talep artmıyor. Çünkü bütün insanlar, kaybedebileceği bir ürüne bu miktarlarda para ödemek istemiyor. Firma, ise uygun fiyatlı AirPods Lite ile bu sorunu çözeceğine inanıyor.

Haitong International Securities’in bir diğer notuna göre yeni tanıtılacak Apple Watch modeli, 2,1 inç büyüklüğünde mikro LED ekrana sahip olacak. Ek olarak bu ekran önceki modellere göre daha fazla parlaklık sunacak.

Teknoloji firması, en son geçtiğimiz Eylül ayında 1,92 inç ekran büyüklüğünde sahip Apple Watch Ultra’nın son modelini görücüye sunmuştu. Yeni tanıtılacak modelin ise Apple Watch Ultra’nın devamı fakat daha büyük ekranlı ve daha fazla parlaklık sunan modeli olması bekleniyor. Henüz kesinlik olmasa da şirketin muhtemel olan bu planlarını 2024 yılında gerçekleştirecek.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası