SonTakip

Apple Watch rakibi Honor MagicWatch 2 tanıtıldı

Apple Watch rakibi Honor MagicWatch 2 tanıtıldı

Ülkemizde de faaliyet gösteren ve kullanıcılara uygun fiyata iyi ürün sunmayı amaçlayan Honor, V30 ve V30 Pro modelleriyle birlikte MagicWatch 2 modelini de bugün düzenlediği lansmanla tanıttı. Tanıtımın ardından Honor MagicWatch 2 özellikleri ve yetenekleri de belli oldu.

Honor MagicWatch 2 özellikleri

14 güne kadar pil ömrü sunan akıllı saat özellikle sağlık yaşam ve zindelik üzerine odaklanmış durumda. 5 ATM basınca kadar suya dayanıklılık gösteren saat ile havuzda veya denizde yüzebilirsiniz. MagicWatch 2, mesafeyi, hızı ve yakılan kaloriyi ölçerken nabzınızı da ölçebiliyor. Saat ayrıca yüzücülere özel bir mod bulunduruyor. Bu modla birlikte, bir havuzu baştan sona kat etmek için gereken kulaç sayısı ve süre ölçülebiliyor. Bu sayede antrenman yaparken çok daha somut verilere ulaşılabiliyor.

Saat, gün boyunca nabız takibi yapabiliyor. Bu sayede nabzınız çok düşük veya çok yüksek olduğu zaman sizi uyarıyor. Uyku takibi ile birlikte daha verimli bir uyku için önerilerde saat tarafından belirtiliyor. Buna ek olarak 6 uyku bozukluğu türü de saat ile tespit edilebiliyor. 15 farklı spor moduna sahip olan MagicWatch 2, GPS ve GLONASS özelliklerini de destekliyor.

Tasarım detaylarına baktığımıza Honor MagicWatch 2, 361L paslanmaz çelik ile üretilmiş. 46 mm ve 42 mm boyutlarına sahip olan saatin iki farklı sürümü mevcut. 46 mm sürüm 454 x 454 çözünürlüğünde 1.4 inç ekrana sahipken 42 mm sürüm 390 x 390 çözünürlüğünde 1.2 inç ekrana sahip. Her iki ekranda 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip.

Her iki modelde gücünü Huawei Watch GT 2 modelinde de kullanılan Kirin A1 işlemcisinden alıyor. Şarkılarınızı saklayabilmeniz için 2 GB ve 4 GB depolama ile gelen saatler ortalama 500 müzik kapasitesi sunuyor. 46 mm sürüm 14 gün pil ömrü vaat ederken bu süre 42 mm ile birlikte  7 güne düşmüş durumda.

12 Aralık günü satışa sunulacak saatlerin fiyatı 42 mm için 155 dolar, 46 mm içinse 170 dolar olarak belirlenmiş durumda. Keten kahverengi 46 mm ve Sakura altını 42 mm modellerinin fiyatıysa 200 dolar.

Honor MagicWatch 2 hakkına ne düşünüyorsunuz?

https://shiftdelete.net/honor-magicwatch-2-ozellikleri-belli-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası