SonTakip

Apple Watch daha fazla spor diyecek!

watchOS 4 sürümü ile birlikte Apple Watch sahipleri daha fazla spor etkinliği için destek elde edecek. Peki, antrenman kaydı tutulacak yeni spor branşları hangileri?

Apple Watch daha fazla spor diyecek!

Son iOS 11 betası sayesinde Apple Watch işletim sistemi watchOS’a gelecek yenilikler hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Görünen o ki Apple Watch, artık daha fazla spor etkinliğine destek sunarak her branştan sporcunun sempatisini kazanacak.

Apple Watch her türlü egzersize destek sunacak

iHelp tarafından en güncel iOS 11 beta sürümünde keşfedilen çeşitli ikonlar, Apple Watch akıllı saatlerin yeni egzersiz türlerine de destek sunacağını ve her hareketinizi kaydedeceğini gösteriyor. watchOS ile gelen yerleşik Antrenman arayüzünde her yeni egzersizi temsil eden bir ikon olduğu belirtilmekte.

Peki, Apple Watch hangi yeni antrenmanlar için destek sunuyor? Desteklenenler şu şekilde: Basketbol, Bowling, Boks, Tırmanma, Temel Antrenman, Kriket, Kros Kayağı, Çapraz Antrenman, Curling, Bisiklet, Dans ve Dans Temelli Antrenman, Alp Disiplinli Kayak, Eskrim, Balıkçılık, Esneme, Futbol, Fonksiyonel Antrenman, Golf, Jimnastik, Yelken, Paten, Kürek Sporları, Pilates, Atlama İpi, Kick Boks, Lakros. Bu arada bunlardan bazıları için hali hazırda destek sunuluyor ancak daha detaylı analizlerin gelebileceği tahmin ediliyor.

Şu an için watchOS 4 beta sürümünün bu egzersizlere sahip olmadığı ifade edilirken, bunun sebebinin egzersizlerin sadece Eylül ayında tanıtılacak Apple Watch 3 tarafından desteklenmesi ihtimali olduğuna işaret ediliyor. Öte yandan bunlar için bir donanım değişikliğine ihtiyaç olup olmadığı da merak konusu.

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/apple-watch-daha-fazla-spor-diyecek-84618

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası