SonTakip

Apple TV ses sorunu kullanıcıları çileden çıkardı

Apple’ın çevrimiçi film ve dizi servisi Apple TV ses sorunu ile film izleyenleri çileden çıkardı. Platformda yayınlanan Greyhound filmindeki ses …

Apple TV ses sorunu kullanıcıları çileden çıkardı

Apple’ın çevrimiçi film ve dizi servisi Apple TV ses sorunu ile film izleyenleri çileden çıkardı. Platformda yayınlanan Greyhound filmindeki ses sorunu filmi izlenemez hale getirdi. Bir Twitter kullanıcısının attığı tweet üzerine aynı sorunu yaşayanlar tepkilerini dile getirdi.

Yalnızca Apple TV’de yayınlanan filmin böyle bir sorun yaşatması olumsuz tepkilere yol açtı.

Apple TV sorunu Greyhound’u izlenemez hale getirdi

Filmi izleyen herkes bu sorunla karşılaşmadı, bazı kullanıcılar bu sorunla karşılaşmışken bazıları da bir sorun bulunmadığını söyledi. 10 Temmuz’da yayınlanan Greyhound filmini izleyenler 2 ve 58 dakika arasında ses gecikmeleri yaşadığını dile getirdi.

Apple TV ses sorunu platformdan mı yoksa kullanıcılardan mı kaynaklı belli değil. Zaten gördüğümüz şikayetler henüz kaos niteliğinde değil. Tahminlerimize göre izleyicilerin küçük bir kısmında aktif olan bir deneysel özellik bu soruna yol açmış olabilir. Bu sorunun birden fazla kişide bulunması sorun ile ilgili bir adım atılması ihtimalini güçlendiriyor. Yine de bu sorunu yaşayan kullanıcıların mağduriyeti nasıl giderileceği merak edilenler arasında.

Siz filmi izlerken bir sorun yaşadınız mı?

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası