SonTakip

Apple One kullanıma sunuldu! İşte fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Apple Event kapsamında; iPhone 12 ailesi ve HomePod mini ile birlikte yeni bir servis de tanıtılmıştı. Bu …

Apple One kullanıma sunuldu! İşte fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirilen Apple Event kapsamında; iPhone 12 ailesi ve HomePod mini ile birlikte yeni bir servis de tanıtılmıştı. Bu tanıtılan serviste, Apple tüm abonelik hizmetlerini tek çatı altında toplayacağını açıklamıştı. Bu şekilde duyurulan Apple One fiyatı da bazı ülkelerde kullanıma sunulmasıyla birlikte belli oldu.

Apple One bazı ülkelerde kullanıma açıldı ve fiyatlar da belli oldu

Bugünlerde çoğu kullanıcı abonelik servislerinin sayısından şikayet ediyor. Bu şikayete de firmalar tarafından karşılık gelmeye başladı. Apple, geçtiğimiz Eylül ayında kullanıcılarının karşısına yeni bir teklif ile çıktı. Bu teklif kapsamında şirketin, en çok kullanılan iCloud, Arcade, TV+ ve Apple Music uygulamalarını tek çatı altında toplayacağı servis bazı ülkelerde kullanıma açıldı.

Apple One fiyatı da böylece kesin olarak belli oldu. Şirket bu servis ile kullanıcılarına üç farklı ödeme opsiyonu sunuyor. Bu ödeme opsiyonları; aylık 14,95 dolar ücretli bireysel, aylık 19,95 dolar aile ve aylık 29,95 dolar fiyatıyla Premier hesabı oldu. Bu opsiyonların birbirinden farkı ilk olarak kullanıcı sayısı oluyor. Bireysel hesap adından da anlaşıldığı gibi tek kişi tarafından kullanılabiliyor, aile ve Premier hesap ise 5 farklı kişi tarafından kullanılabiliyor.

Ayrıca iCloud’da; bireysel hesapta 50 GB, aile hesabında 200 GB, Premier hesapta ise 500 GB depolama alanına sahip olunacak. Premier hesabın bir diğer ayrıcalığı ise Fitness+ ve Apple News oluyor.

ABD, Avusturalya, İngiltere ve Kanada‘da satışa açılan bu servisin ne zaman Türkiye’ye geleceği ise hala belirsizliğini koruyor. Ayrıca Apple One bireysel ve aile paketleri 100’den fazla ülkede kullanıma sunuldu.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası