Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Apple News kullanıcı sayısı ile rekor kırdı!

  • 26 Ekim 2018
  • 166 kez görüntülendi.
Apple News kullanıcı sayısı ile rekor kırdı!

Apple’ın başarılı haber servisi uygulaması başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. İlk olarak iOS kullanıcıların hayatına iOS 9 ile giren Apple News uygulamasının rekor kullanıcı sayısına ulaştığı açıklandı.

Apple News, 90 milyon kullanıcıya ulaştı!

New York Times gazetesinde yer alan bir habere göre, Apple News uygulamasının 90 milyon düzenli okura ulaştığı belirtiliyor. Açıklanan verilerden de anlayacağınız üzere, uygulamanın hizmette olduğu ülkelerdeki insanlar tarafından sevilerek kullanıldığı görmekteyiz.

iPhone’lar yağmur altında daha iyi çalışacak!

Apple yağmur altında daha sağlıklı çalışan dokunmatik ekranlar için çalışmaya başladı. iPhone ekran teknolojisi konusunda yağmur damlalarına çözüm arıyor.

Apple’ın başarılı haber servisi uygulamasında ortalama bir haberin en az 1 milyon kişi tarafından düzenli bir şekilde okunduğu da belirtildi. Oldukça başarılı bir sisteme sahip olan News uygulamasında ayrıca yalan habere de yer verilmiyor.

Apple mühendisleri tarafından geliştirilen algoritma sayesinde, Apple News üzerindeki haberlerin doğru olup olmadığı kolaylıkla tespit edilebiliyor.

Ülkemizdeki kullanıcılar tarafından Apple’ın popüler haber akışı uygulamasının kullanıma sunulup sunulmayacağı merak edilirken, ayrıca uygulamaya ilerleyen zamanlarda yeni özelliklerin ekleneceği de New York Times‘da yer alan haberde belirtiliyor.

Yakın gelecekte kullanıma sunulacak özellik ile birlikte News uygulamasına abonelik sistemi eklenecek. Söz konusu bu abonelik sistemiyle kullanıcılar belirli gazetelere abone olabilecek. Henüz bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında şimdilik resmi bir açıklamada bulunmayan Apple, News uygulamasının kullanım alanını daha da genişleterek daha fazla gelir elde etmeyi planladığını da belirtelim.

https://shiftdelete.net/apple-news-kullanici-sayisi-ile-rekor-kirdi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri