SonTakip

Apple, iOS 15.1 genel beta sürümünü kullanıma sundu!

Apple, bu haftanın başlarında kullanıcıların merakla beklediği iOS 15 güncellemesini yayınladı. Dikkat çeken yeniliklerle gelen güncelleme …

Apple, iOS 15.1 genel beta sürümünü kullanıma sundu!

Apple, bu haftanın başlarında kullanıcıların merakla beklediği iOS 15 güncellemesini yayınladı. Dikkat çeken yeniliklerle gelen güncelleme, kullanıcılar tarafından da epey ilgi konusu oldu. iOS 15’in yayınlanmasından bir gün sonra Apple, iOS 15.1 güncellemesini de kullanıma sundu.

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 güncellemeleri kısa süre önce kapalı beta kullanıcıları için yayınlandı. Şimdi ise aradan geçen bir günün ardından Apple, iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 beta sürümlerini herkese açık olarak piyasaya sürdü.

iOS 15.1 ve iPadOS 15.1, beta kullanıcısı olan herkes tarafından indirilebilir

Cupertino merkezli şirket, iOS 15’in ilk sürümünde merakla beklenen SharePlay özelliğini ne yazık ki kullanıcılara getirmedi. Ancak iOS 15’in hemen akabinde yayınlanan iOS 15.1 güncellemesiyle birlikte bu özellik, yeniden kullanıma sunuldu. Artık SharePlay ile kullanıcılar, tekrardan arkadaşları ve aileleriyle eşzamanlı olarak film izleyebilir, ayrıca müzik dinlemeyi de birlikte ileri bir seviye taşıyabilir.

Güncellenen SharePlay ile Apple, herkesin aynı anda paylaşılan liste ve TV programlarını görmesi için yeni bir senkronize özelliği ekledi. Buna ek olarak HomePad ve HomePad mini içinde Kayıpsız ve Uzamsal ses için Dolby Atmos desteği de sunuldu. Ayrıca iPhone ve iPad’lerin yine hoparlörler arasındaki bağlantı uyumu da geliştirildi.

Sizler de beta üyesiyseniz, cihaz ayarlarından güncellemeleri kontrol ederek iOS 15.1 ve iPadOS 15.1 güncellemelerini telefon ya da tabletinize yükleyebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası