Apple iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı

  • 15 Temmuz 2019
  • 380 kez görüntülendi.
Apple iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı

Apple tarafından geçtiğimiz günlerde iPhone, Mac ve iPad kullanıcıları için yayınlanan herkese açık beta yazılımları yeni güncelleme aldı. iPadOS ve iOS 13 Public Beta 2 sürümleri kullanıcılara sunuldu.

iOS 13 beta herkes için yayınlandı

Geçtiğimiz süreçlerde gerçekleşen WWDC 2019 etkinliğinde iOS 13 sürümü duyurulmuştu. Geliştiricilere özel yayınlanan birkaç sürümün ardından herkese açık iOS 13 beta sürümü yayınlandı.

iPadOS ve iOS 13 Public Beta 2 yayınlandı!

Apple bugün itibariyle iPadOS ve iOS 13 sürümlerinin ikinci genel beta sürümünü, genel beta programına kayıtlı olan kullanıcılara sundu. Yeni güncelleme geçtiğimiz günlerde geliştirici sürümüne eklenen Facetime dikkat düzeltme özelliğini içeriyor. Söz konusu özellikle birlikte biriyle konuşurken ekrana baktığınızda, kameraya bakıyormuşssunuz hissi yaratılıyor.

iOS 13 ile göz göze bakmak kolaylaşıyor

iOS 13 sürümünün geliştiriciler için yayınlanan son beta sürümü, beraberinde FaceTime için yapılan ilginç bir göz geliştirmesiyle geliyor.

Bunlarla birlikte yeni güncelleme performans ve stabilize açısından da pek çok iyileştirme ve geliştirme sunmakta. Bununla birlikte iPadOS güncellemesi de çoklu ekran desteği için yeni animasyonlarla geliyor.

Eğer kararlı sürüm kullanıyorsanız ama yeni sürümü deneyimlemeyi düşünüyorsanız, buraya tıklayarak Apple’ın herkese açık beta programına kayıt olabilirsiniz. Beta sürümüne geçiş yapmadan önce bazı hataların bulunabileceğini, bu nedenle dikkatli karar vermenizi tavsiye ederim.

Halihazırda Public Beta sürümlerini cihazınızda kullanmaktaysanız, yeni güncelleme kısa bir süre içinde cihazınıza ulaşacaktır. Eğer güncellemeyi kendiniz kontrol etmek istiyorsanız sırasıyla ayarlar, hakkında, yazılım güncellemesi sekmelerinden yeni güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz.

https://shiftdelete.net/apple-ios-13-public-beta-2-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası