Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

  • 11 Eylül 2019
  • 106 kez görüntülendi.
Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

Bir milyardan fazla kullanıcının App Store’dan oyun indirmesiyle birlikte, Apple da oyunlarla birlikte yeniliğini geçtiğimiz Mart ayında duyurmuştu. 25 Mart Etkinliği’nde tanıtılan Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

iPhone 11 Pro tanıtıldı! Özellikleri ve fiyatı

iPhone 11 Pro uzun süren bir bekleyişin ardından nihayet tanıtıldı ve yeni iPhone modelleri üzerindeki sır perdesi de böylece kalkmış oldu. İşte merakla beklenen iPhone 11 Pro özellikleri ve fiyatı!

iPhone 11 Pro Max tanıtıldı! İşte özellikleri

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 11 ailesi tanıtıldı. Ailenin en büyüğü olan iPhone 11 Pro Max özellikleri de bu etkinlikle resmiyet kazandı.

Apple Arcade fiyatı ve çıkış tarihi netleşti!

Apple Arcade, tek bir aboneliğe sahip olmanın getirdiği kolaylık sayesinde, App Store’un bir milyardan fazla oyun müşterisini yeni Arcade oyunlarla buluşturmak için geçtiğimiz Mart ayında tanıtılmıştı. Bu uygulama Apple TV, mobil ve masaüstü için sunulan bir abonelik hizmeti olarak tüm cihazlarınızda kullanılabilir olacaktı. Bugün ise fiyatı ve kullanıcılara sunuluş tarihi netleşti.

Apple Konami ve CAPCOM gibi firmalarla iş birliği yaparak geliştirdiği yeni oyunları ve abonelik hizmetini, 19 Eylül‘de aylık 34.99 TL fiyat etiketi ile kullanıcılara sunacak. Abonelik hizmetinin asıl amacı kullanıcıların oyun başına bir kerelik satın alma yaparak, premium oyunlar oynayabilmesini sağlamakken fiyat etiketi ile de oldukça uygun gözüküyor.

150 farklı ülkede 100 oyun ile karşımıza çıkacağı açıklanan yeni oyun servisinin henüz hangi oyunları barındıracağı ve hangi ülkelerde yayınlanacağı açıklanmadı.

Apple Watch Series 5 tanıtıldı! İşte özellikleri

Apple’ın merakla beklenen etkinliğini sizlerle canlı olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni iPhone’ların yanı sıra Apple Watch Series 5 tanıtıldı. İşte Apple Watch Series 5 özellikleri ve fiyatı!

https://shiftdelete.net/apple-arcade-fiyati-ve-cikis-tarihi-belli-oldu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası