SonTakip

Android tarafa gelen yeni ”Google Fotoğraflar” özelliği

Mobil fotoğrafçılık pek çoğumuz için artık hobinin ötesinde bir uğraş halini aldı. Buna karşılık olarak Google da fotoğrafları çok daha detaylı …

Android tarafa gelen yeni ”Google Fotoğraflar” özelliği

Mobil fotoğrafçılık pek çoğumuz için artık hobinin ötesinde bir uğraş halini aldı. Buna karşılık olarak Google da fotoğrafları çok daha detaylı düzenlemek için yeni özellikler getirdi. Android kullanıcıları için yayımlanan Google Fotoğraflar için düzenleme aracı fotoğrafları daha kişisel hale getirmeyi sağlarken, küçük dokunuşlar yapmaya da izin veriyor.

Android kullanıcılarına gelen Google Fotoğraflar için düzenleme aracı

Pek çok kişi artık fotoğraflarını paylaşmadan önce harika görünmesini istiyor. Bazıları için bu, aydınlatmayı veya kırpmayı doğru şekilde yapmak anlamına geliyorken bazıları için çok daha detaylı düzenlemeler demek. Google Android kullanıcıları için yeni ve daha detaylı bir düzenleyici sunuyor.

Google’ın blog sayfasında duyurulan ve detaylandırılan bu yeni düzenleme aracı pek çok kullanıcıya sesleniyor.

Milyonlarca Android kullanıcısına sunulan özellikler arasında, Google Fotoğraflar tarafında artık karşımıza öneriler sekmesi çıkıyor. Bunun yanında uygulama seçilen fotoğrafları analiz ediyor ve en iyi düzenlemeyi sizler için önerebiliyor.

Yapay zekânın sürece dahil edilmesiyle fotoğraflar kısa sürede en iyi hallerine gelebiliyor. Yeni düzenleme aracı sayesinde artık kullanıcılar portrelerde karşımıza çıkan arka plan bulanıklaştırmayı uygulama ile yapabiliyor. Normalde akıllı telefonların portre modu ile çekilen fotoğraflarda yakalanabilen bu görüntü, yeni düzenleme aracı ile kullanıcılara sunuluyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası