SonTakip

Among Us beta güncellemesi aldı! İşte yenilikler

Son zamanlarda popülerlik kazanan Among Us beta güncellemesi aldı. Geliştirici ekip Among Us 2 üzerinde çalışırken ilk oyun popüler olmaya …

Among Us beta güncellemesi aldı! İşte yenilikler

Son zamanlarda popülerlik kazanan Among Us beta güncellemesi aldı. Geliştirici ekip Among Us 2 üzerinde çalışırken ilk oyun popüler olmaya başladı. Bunu gören geliştirici ekip tüm odağını ilk oyuna çevirip, geliştirme yapmak için çalışmalara başladı.

Among Us beta güncellemesi nasıl yüklenir

Güncelleme ile ilgili resmi notlar bulunmuyor ama oyunun sıkı takipçileri, oyunun alt dizininde bulduğu bilgiler ile resmi olmayan bir yama listesi oluşturdular. Beta güncellemesinde bulunan özellikler ise şu şekilde:

Anonim Oylama

Oyuna başlamadan önce ayarlardan, anonim oyları seçerek oyuncuların birbirlerine verdiği oyları görmüyorsunuz. Böylece toplantı sonunda oy kısmında kimin kime oy verdiği görünmüyor.

Görev Çubuğu Ayarları

Oyun sırasında görev çubuğunun ne zaman görüneceğini değiştirebilirsiniz. İsterseniz görev çubuğunu sadece toplantı sırasında görünmez yapıp, oyun sırasında görünür yapabilirsiniz ya da hiçbir zaman görünür olmaması için işaretleyebilirsiniz.

Renk Körü Desteği 

Kablo görevinde, kablo renkleri renk körü oyuncular için oldukça zorlayıcı olabiliyor. Renk körü olan oyuncular için bu güncelleme ile birlikte sorun çözülüyor. Artık her kablonun rengine karşılık gelen bir şekil bulunacak. Bu sayede renk körü olan oyuncular, şekiller ile doğru kablo kombinasyonlarını bulabilecek.

Beta güncellemesi şu anlık sadece PC versiyonu için bulunuyor. Oyunun beta güncellemesini yüklemek oldukça basit. Steam kütüphanenizde bulunan Among Us’a sağ tıklayıp özelliklere gelin. Açılan pencerede Betalar sekmesine gelin ve public-beta‘yı seçin. Bu yolla beta güncellemesini indirmeye başlayacaksınız.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası