SonTakip

Akıllı telefonlara zam mı geliyor?

Dolar ve euro günden güne yükselirken teknolojik ürünlerimizin fiyatı da artıyor, eğer Ocak ayında da bir zam gelirse vay halimize!

Akıllı telefonlara zam mı geliyor?

Dolar ve euro ikilisinin yükselişlerinin yanında yılbaşının da yaklaşmış olması, 2018 yılında telefon fiyatlarının nasıl olabileceği konusunda hepimizi endişelendiriyor.

Dolar ve euro telefon fiyatlarını etkileyecek

iPhone X, Galaxy Note 8 gibi telefonlar bir önceki modellerine göre fiyatlarını hayli yükseltmiş olmaları dışında, doların artışıyla beraber Türkiye’de ki alıcılar için büyük bir moral bozuntusu haline geldi.

Bugünün kuru ile doların 4 liraya yaklaşması, euro tarafının 4,60‘ın üzerine çıkmış olması, “2018 yılında kolaylıkla telefon değiştirebilecek miyiz?” sorusunu akıllara getiriyor.

Dolar ve euroda ki bu artışın devam etmesiyle beraber belkide dolarında 4 liranın üzerine çıkacak olması ihtimali, bir de Ocak ayında gelebilecek zamı da düşününce, insanlar ihtiyaçlarını 2018 yılına erteleme fikrinden vazgeçip gözlerini Black Friday‘e çevirdi.

:: https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/media-markt-black-friday-firsatlari/

Black Friday’in gelmiş olmasıyla beraber evlerimizde teknolojiye dair ne gibi bir ihtiyaç varsa karşılamayı düşünsek de telefon, bilgisayar, televizyon gibi ihtiyaçların aynı anda karşılanamayacak kadar fazla olması da doğal olarak insanları en öncelikli ihtiyaçlarına yöneltiyor.

 

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası