SonTakip

AirPods Studio tanıtılmadan sızdırıldı! İşte detaylar

2018 yılından beri söylentiler ile hakkında pek çok fikir üretilen AirPods Studio nihayet bugün tanıtılacak(15 Eylül). Kulaklık kulak üstü formda …

AirPods Studio tanıtılmadan sızdırıldı! İşte detaylar

2018 yılından beri söylentiler ile hakkında pek çok fikir üretilen AirPods Studio nihayet bugün tanıtılacak(15 Eylül). Kulaklık kulak üstü formda ve çok şık bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Zaten bu kulaklığın bir süredir çıkması bekleniyordu. AirPods Studio, şirket tarafından geliştirilen ilk kulak üstü kulaklık olmasıyla dikkat çekiyor. Zira bundan önce Apple, Beats Studio kulaklıkları ile karşımıza çıkmıştı. Büyük bir heyecanla beklenen kulaklık tanıtılmadan saatler önce sızdırılmasıyla dikkat çekiyor. AirPods Studio sızdırıldı bakalım nasıl görünüyor?

AirPods Studio sızdırıldı! İşte ilk görünüm

AirPods Studio ismiyle netleşen kulaklığın üretimine Vietnam’da başlanmıştı. Şirketin AirPods gibi bazı ürünleri zaten Vietnam’da üretiliyor olsa da, ilk kez Vietnam’da yepyeni bir ürün sıfırdan üretime geçmiş olduğunu belirtelim.

Cihaz, piyasadaki diğer kulaklıklara kıyasla üst düzey bileşenlere ve inanılmaz ses performansına odaklanıyor. AirPods Studio’nun en çok dikkat çeken özellikleri ise şüphesiz aktif gürültü engelleme özelliği. Zira pek çok kulaklıkta bu özellik bulunmuyor. AirPods Studio, AirPods’daki kulak içini algılamaya yönelik olan özelliğine benzer bir özellik olan baş ve boyun algılama özelliğine de sahip olacak.

Aşağıdaki Twitter paylaşımından da net bir şekilde görüldüğü gibi kulaklık sızdırılan tasarımdaki gibi:

Studio’daki ses kalitesi ise mevcut nesil AirPods ve AirPods Pro’dan daha dikkat çekici ve daha iyi deniyor. AirPods Studio, hem AirPods hem de AirPods Pro‘da bulunmayan bir ses ayarına sahip bu sayede kullanıcılar iOS veya herhangi Mac cihazları aracılığıyla ses ayarını kontrol edebiliyor.

AirPods Studio, ses kanallarını yönlendirmek için sol ve sağ kulakları algılayabilen bir sensöre sahip olacak. Bu da kulaklıkları takmak için doğru veya yanlış taraf olmayacak demek.

Apple’ın tüm AirPod’larında H1 çipi bulunuyor, bu nedenle AirPods Studio’da H1 yer alıyor. H1, en son Bluetooth teknolojisi sayesinde “Hey, Siri” desteğine, daha fazla dinleme ve konuşma süresi için daha iyi güç yönetimi ile anında eşleştirme ve cihaz değiştirme anlamına geliyor.

AirPods Studio fiyatı

AirPods Studio yaklaşık 349 dolara kullanıcı karşısına çıkacak gibi duruyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası