SonTakip

27 km² haritası ile dev bir oyun!

Keskin nişancı rolüne büründüğümüz Sniper: Ghost Warrior 3, önümüzdeki aylarda meraklıları ile buluşacak. Oyun için ortaya çıkan harita detayları ise resmen nefes kesici.

27 km² haritası ile dev bir oyun!

Keskin nişancı rolüne büründüğümüz Sniper: Ghost Warrior 3, önümüzdeki aylarda meraklıları ile buluşacak. Ortaya çıkan harita detayları ise resmen nefes kesici. 27 km² alanındaki devasa haritası ile Sniper: Ghost Warrior 3 bizlere gezmekle bitmeyecek bir oyun alanı sunacak.

Bir aksiyon oyununda göreceğiniz en büyük harita

Eğer böyle bir şey ortaya atıyorsak, elbette harita büyüklüğü konusunda kimin zirvede olduğunu merak etmişsinizdir. Harita alanı söz konusu olduğunda The Elder Scrolls II: Daggerfall, 161,600 km² ile yanına kolay kolay yaklaşılacak bir rakip değil.

Açık dünya aksiyon türündeki Sniper: Ghost Warrior 3’te bu kategoride üst sıralara yükselmeyi şimdiden başardı. Hiçbir yükleme alanı olmadan, 27 km² alanı keşfedebileceksiniz.

Elbette böyle bir oyun haritası söz konusu olduğunda aklımıza şu soru geliyor: “Sniper: Ghost Warrior 3’ün oynanış süresi ne olacak?”

Bunun cevabını da yine yapımcılar veriyor. Oyunda 15 saatlik bir ana hikaye olacak. Ek olarak, 20 saatlik yan görevler sizi bekliyor olacak.

Sniper: Ghost Warrior 3, 4 Nisan 2017‘de PC, PS4 (Pro) Wii U ve Xbox One için satışa sunulacak?

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/27-km-haritasi-ile-dev-bir-oyun-77224

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası