SonTakip

250 metre yüksekliğe zoom yapan dürbünü inceledik

Akıllı telefonlar ile doğa fotoğrafçılığı yapmak isteyen kullanıcılar, yakınlaştırma konusunda sorun yaşayabiliyor. Özellikle doğa …

250 metre yüksekliğe zoom yapan dürbünü inceledik

Akıllı telefonlar ile doğa fotoğrafçılığı yapmak isteyen kullanıcılar, yakınlaştırma konusunda sorun yaşayabiliyor. Özellikle doğa fotoğrafçılığıyla ilgilenen kullanıcılara hitap eden Barste Çift Odak Ayarlı Tek Göz Dürbün inceleme videosu ile karşınızdayız.

Barste çift odak ayarlı tek göz dürbün inceleme

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Barste Çift Odak Ayarlı Tek Göz Dürbün inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

BARSTE 16 x 52 Çift Odak Ayarlı Tek Göz Dürbün satın almak için: http://bit.ly/3qbPTJm

Her ne kadar bazı akıllı telefonlar, telefoto lense sahip olsa da bazı kullanıcıların isteklerini karşılamıyor. Barste markasının 16 x 52 çift odak ayarlı modeli, hem video hem de fotoğraf konusunda kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

Fiyat konusunda rakiplerine göre avantajlı olan cihaz, 1.000 metreyi 56 metreye kadar yakınlaştırabiliyor. 16 kez yakınlaştırma yapabilen modelin ön merçek çapı 52 mm. 230 gram ağırlığa sahip olan cihaz, kuş gözlemi ve avcılık gibi birçok farklı alanda kullanım için uygun.

Temizleme bezi ve askı ipi ile birlikte gelen modelin taşıma çantası da mevcut.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası