SonTakip

18 dakikada bitirmeniz gereken oyun!

Zamana karşı yarışacağınız Black Future 88 oyununu bitirmek için sadece 18 dakikalık süreniz bulunuyor. PC ve oyun konsollarına gelecek olan platform oyunu stres dolu bir oynanış sunuyor!

18 dakikada bitirmeniz gereken oyun!

Superscarysnakes adlı bağımsız stüdyo tarafından geliştirilen Black Future 88 oyuncularda ciddi anlamda stres yaratacak. Oyunu bitirmek için sadece 18 dakikanız var!

Black Future 88 stres dolu oynanış sunuyor!

Yeni platform vurucusu türündeki oyun, alternatif 1988 yılında geçiyor. 1 veya 2 oyuncunun önüne geleni ortadan kaldırarak 6 bölümden oluşan oyunun sonuna gelmesi gerekiyor. Eğer verilen süre sınırı içerisinde oyunu tamamlamazsanız karakterinizin kalbi patlıyor ve oyuna baştan başlamanız gerekiyor. Bu da aklımıza Jason Statham’ın Chev Chelios rolünde oynadığı Crank filmini getirdi doğrusu. Maalesef oyunda kalbinizi şart etme ve süre kazanma şansınız yok.

Bolca neon ışık ve 1980’lerin tasarım estetiğine yer verilen oyunun grafikleri geçmişe modern bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Oynanış kolay gibi gözükse de acele etme unsurunun stresi ile her an hata yapmanız oldukça olası. Synthesizer ve baslarla dolu müzikler ise oyuncuyu kesinlikle gaza getirecek cinsten.

Oyunda 5 farklı karakter seçebiliyorsunuz. Bu karakterlerden hiçbirisinin diğerine göre üstünlüğü olmadığını da belirtelim. Yani tipini en sevdiğiniz karakteri seçmeniz yeterli. Black Future 88 oyununu zorlaştıran bir diğer etken ise zirvesine ulaşmaya çalıştığınız kulenin sürekli olarak size karşı kendini geliştirmesi. Düşmanlardan düşen ve elde ettiğiniz para oranında düşman ve boss karakterler güçleniyor. Bu anlamda oyunu defalarda oynasanız da ezbere bir ezberlemek mümkün gözükmüyor. Bulduğunuz güçlendiricileri ve silahları etkili bir şekilde kullanmanız şart. Oyunda 100 çeşit silah kullanabileceksiniz.

PC için bu yılın sonlarında sunulması planlanan oyunun daha sonra oyun konsollarına da geleceği belirtiliyor. Black Future 88 demosu içinse bu adresten kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/18-dakikada-bitirmeniz-gereken-oyun-black-future-88

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası