Yerli otomobil MWC 2020’de sergilenecek! İşte tarih

  • 15 Ocak 2020
  • 31 kez görüntülendi.
Yerli otomobil MWC 2020’de sergilenecek! İşte tarih

Yerli otomobil konusunda çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, otomobilin yurt dışında da tanınması isteniyor. Oldukça teknolojik bir araç geliştirildiği için tanıtım için en uygun yerler, otomobil fuarlarının yanı sıra teknoloji fuarları.

TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş yaptığı bir açıklamada otomobil fuarlarının aksine MWC ve CES gibi teknoloji fuarlarında odaklanacaklarını duyurmuştu. Bu konuda ilk adım geçtiğimiz günlerce CES 2020‘de atıldı.

Sabah, ilk kez @shiftdeletenet tarafından duyurulan haber, resmen açıklandı. Yerli otomobil, MWC’de tüm dünyanın beğenisine sunulacak. Az önce gerçekleştirdiğim röportajdan bir kesit 👇🏻 (Tamamı, @TechInsideCom YouTube kanalında olacak) pic.twitter.com/ssjuv33bVL

— Hakki Alkan (@hakki_alkan) 15 Ocak 2020

ShiftDelete.Net’in ilk olarak yayınladığı özel haberine göre yerli otomobil MWC 2020’de Turkcell standında görücüye çıkacak.

Yerli otomobil tanıtıldı! İşte tüm özellikleri

Yerli otomobil yıllar süren bekleyişin sonunda tanıtıldı. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Gebze’deki etkinlikte tanıtıldı! İşte yerli otomobil özellikleri ve yerli otomobil fiyatı!

Yerli otomobil MWC 2020’de Turkcell standında!

Otomobil Las Vegas’ta düzenlenen bu fuarda sergilenmemiş olsa da, TOGG CEO’su Karakaş bazı toplantılara katıldı. Otomobilin yurt dışında sergileneceği tarih ve yer nihayet belli oldu. Yerli otomobil 24 – 27 Şubat tarihleri arasında Barselona’daki MWC 2020 etkinliğinde Turkcell standında sergilenecek.

Türkiye’nin Otomobili’nin Mobil Dünya Kongresi’nde sergilenmesindeki ana nedenlerin başında, mobilite geliyor. Tanıtım etkinliğinde ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan videoda otomobilin evdeki akıllı cihazlarla iletişimden, internet üzerinden güncelleme almaya kadar tamamen mobil teknolojiler ile donatıldığı gözler önüne serildi.

TOGG’dan yeni video: yerli otomobilin yetenekleri!

Yerli otomobil tanıtılırken öne çıkarılan özelliklerin başında, diğer cihazlar ile iletişim kurarak bir ekosistemi yönetebilir olması geliyordu. TOGG, yerli otomobilin yetenekleri konusunda bir video yayınladı.

https://shiftdelete.net/yerli-otomobil-mwc-2020-de-sergilenecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri